25 650,00 zł
27 000,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na raty
WzrostRozmiar
Od 158 cm do 165 cmS
Od 165 cm do 178 cmM
Od 175 cm do 185 cmL
Od 185 cm do 193 cmXL

Rower elektryczny Specialized Turbo Tero 5.0 2022

25 650,00 zł
27 000,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 07-09.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 09-15.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 10-17.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Połączenie wytrzymałej aluminiowej ramy, z potężnym silnikiem elektrycznym Specialized i komponentami, które oferują najlepszą relację jakość/cena na rynku? To musi być Turbo Tero 5.0 !


  Turbo Tero 5.0 został stworzony z myślą o tym, by wspierać Cię swoim silnikiem elektrycznym przy każdym naciśnięciu korby. Zastosowana bateria 710 Wh i mocny silnik elektryczny Specialized z aż 90 Nm momentu obrotowego, pozwolą Ci na wygodną jazdę w terenie i efektywne przemieszczanie się po mieście. Pozycja za kierownicą sprzyja komfortowej jeździe w każdej sytuacji. Jego aluminiowa rama została tak zaprojektowana, że z łatwością można do niego dodać niezbędne akcesoria jak błotniki i bagażnik, by przekształcić Tero w rewelacyjną maszynę turystyczną.

  Dobrej klasy części SRAM GX z 11 biegami pozwolą Ci spokojnie użytkować ten rower od strony mechanicznej. Wystarczy serwis zgodnie z zaleceniami producenta, a Tero posłuży Ci bardzo długo bez żadnych awarii.

  Po to, by lepiej jeździło się w terenie, Turbo Tero 5.0 został wyposażony  w widelec RockShox Recon Silver RL, który oferuje blokadę skoku na manetce i tłumienie nierówności na podstawowym poziomie.

  Turbo Tero 5.0 to rower dla kogoś, kto szuka wszechstronnego e-bike, który sprawdzi się w każdej sytuacji, od transportu do pracy, po odrobinę szaleństwa na leśnym szlaku.