20 598,99 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower elektryczny Specialized Turbo Vado 5.0 2021
WzrostRozmiar
Od 155 cm do 165 cm S
Od 165 cm do 178 cm M
Od 178 cm do 185 cm L
Od 185 cm do 193 cm XL

Rower elektryczny Specialized Turbo Vado 5.0 2021

20 598,99 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 17-22.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower elektryczny Specialized Turbo Vado 5.0 2021

  Rower elektryczny… nie tylko miejski! 

  Specialized przedstawia wszechstronną maszynę gotową zabrać Cię w codzienne przygody w mieście i poza nim - Specialized Turbo Vado 5.0 Step-Through 2021.

  Nowy silnik Specialized 1.3 z regulacją jest teraz lżejszy i jeszcze bardziej wydajny, stworzony z użyciem najbardziej zaawansowanej dostępnej technologii. Napęd pracuje intuicyjnie i bezawaryjnie, aktywuje się od razu po naciśnięciu na pedały. Wspomaganie generuje tym więcej mocy, im mocniej Ty pedałujesz. Dzięki temu poczujesz się jak z nogami superbohatera. 

  To Ty, tylko szybszy! Rower elektryczny Specialized Turbo Vado 5.0 2021 zapewnie całkowicie naturalne, świetne doświadczenie jazdy. 

  Zabudowany pasek silnika sprawia, że całość pracuje niemal bezszelestnie.

  Ultra wydajna bateria 600 Wh jest elegancko zintegrowana w ramie, co zapewnia dodatkową ochronę i świetny wygląd. Możesz ją zamknąć na klucz oraz wyjmować do ładowania. Zasięg baterii w Specialized Turbo Vado 5.0 2021 to aż 130 km w podstawowej wersji. 

  Odkryj na nowo radość z jazdy! 

  Specialized Turbo Vado 5.0 2021 jest wszechstronny, zwinny i wydajny. Ma też dodatkowe korzyści, jak choćby niezwykle niska masa w segmencie e-bike. 

  Warto zwrócić uwagę na przemyślaną geometrię. Zaawansowana, elegancka rama (z dożywotnią gwarancją) sprawia, że jedziesz w wyprostowanej pozycji. Nie będziesz chciał z niego zsiadać; jazda jest niezwykle komfortowa, a dodatkowo masz do dyspozycji ergonomiczne uznane siodło Specialized i wygodną kierownicę.

  Rower elektryczny Specialized Turbo Vado 5.0 Step-Through 2021 posiada także widelec amortyzowany, z którym pomkniesz przed siebie jeszcze pewniej i szybciej, nie obawiając się wybojów. 

  Przetestuj go w zróżnicowanym terenie: na szosie, szlaku i leśnych ścieżkach! Masz do dyspozycji wszystkie akcesoria: bagażnik, błotniki i oświetlenie. 

  Dysponujesz także wysokiej klasy wyczynowym osprzętem Shimano SLX/XT z 2-letnią gwarancją oraz hydraulicznymi hamulcami Shimano Deore z tarczami 180/160 mm. 

  W Centrum Rowerowym Sprint dostarczymy Ci nowy rower elektryczny Specialized Turbo Vado 5.0 2021 za darmo, w 48h. 

  Wsiądź i jedź - Twój nowy rower będzie już złożony, 100% gotowy do jazdy, już po przeglądzie zerowym. 

  Inni klienci oglądali również