27 599,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
WzrostRozmiar
Od 155 cm do 165 cmS
Od 165 cm do 175 cmM
Od 175 cm do 186 cmL

Rower elektryczny Trek Allant+ 9S Stagger 2023

27 599,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 29-31.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 31.03-06.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-11.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach
  Opis

  Czy można rowerem zastąpić samochód? Oczywiście, że tak, rozwój sektora e-bike w ciągu ostatnich lat pozwolił na projektowanie tak doskonałych maszyn miejskich, jak Allant+ 9s z obniżonym przekrokiem.

  Rama Allant+ 9s została tak wyprofilowana, by maksymalnie ułatwić Ci wsiadanie i zsiadanie z tego roweru, dając Ci jednocześnie wysoki komfort jazdy i świetne odczucia z jazdy. Lekka i zbudowana z hydroformowanego aluminium zapewnia temu modelowi niebanalny wygląd i eleganckie wkomponowanie elementów silnika i baterii w jego linię.

  Silnik Bosch Performance Speed zapewnia imponujące parametry w sektorze e-bike. Wsparcie obrotów korbami do prędkości 45 km/h pozwala na bardzo szybkie przemieszczanie się po mieście i poza nim, a łatwa w demontażu i pojemna bateria 625 Wh Bosch Powertube może zostać w prosty sposób rozszerzona o dodatkowy akumulator, który niemal podwoi zasięg tej maszyny.

  Układ napędowy został tak skonfigurowany, by czynności serwisowe ograniczyć do minimum. Zastosowanie pasa napędowego Gates CDX i skrzyni biegów CVT w tylnej pieście to idealne połączenie do miasta, które eliminuje używanie smaru i pozwoli Ci zapomnieć o serwisie.

  Allant+ 9s z obniżonym przekrokiem to rower elektryczny dla każdego, kto szuka połączenia komfortu, prędkości i wszechstronności w rowerze miejskim.