12 399,20 zł
15 499,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9 919,36 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na raty TANIEJ
Kod: Rower elektryczny Trek District 6 2022
WzrostRozmiar
Od 155 cm do 165 cmS
Od 165 cm do 175 cmM
Od 175 cm do 186 cmL
Od 186 cm do 197 cmXL

Rower elektryczny Trek District+ 6 2022

12 399,20 zł
15 499,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9 919,36 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 05-08.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 07-15.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 08-18.03 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower elektryczny Trek District+ 6 2022

  District+ 6 jest połączeniem tego co najlepsze w rowerze miejskim z tym, co najlepsze w rowerach elektrycznych. Jego wszechstronność i komfort użytkowania są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ta elegancka z Alpha Smooth Aluminium skrywa w sobie nie tylko wszystkie linki i pancerze, zastosowany akumulator TREK RIB ukryto w całości w dolnej rurze, co na pierwszy rzut oka utrudnia odróżnienie District+ 6 od klasycznego roweru miejskiego. W razie potrzeby naładowania baterii możesz ją łatwo zdemontować bez użycia żadnych narzędzi. Zestawiona z napędem Bosch Active Line, który generuje do 50 Nm, jest w stanie zapewnić Ci odpowiedni zasięg w przestrzeni miejskiej, by można było śmiało pomyśleć o zostawieniu samochodu w garażu na dłuższy czas. W pochłanianiu nierówności z drogi i podniesieniu komfortu jazdy pomogą Ci amortyzowany widelec SR Suntour NEX i amortyzowana sztyca. W kwestii konfiguracji napędu Trek postawił na sprawdzone rozwiązanie z segmentu rowerów miejskich-Shimano NEXUS, skrzynię biegów ukrytą w tylnej pieście, która przez lata wyrobiła sobie renomę niezawodnej i niewymagającej skomplikowanego serwisu. 7 biegów jest do Twojej dyspozycji. District+ 6 kolejny rok z rzędu podnosi poprzeczkę w dziedzinie rowerów miejskich dostarczając zaawansowane rozwiązania e-bike do coraz szerszego grona użytkowników.
  Inni klienci oglądali również