7 799,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
WzrostRozmiar
Do 175 cm17"
Do 185 cm19"
Do 192 cm21"

Rower elektryczny Unibike Optima 2022

7 799,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 06-08.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 08-14.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 09-16.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Szybkie, wygodne, ekologiczne i ekonomiczne dojazdy w mieście? Codzienna trasa do pracy, szkoły i przejażdżka po okolicy w wolnym czasie? Do tego został stworzony najnowszy Unibike Optima 2022.

  Optima to rower miejski ze wspomaganiem elektrycznym. Zbudowano go na bazie aluminiowej ramy, której główną część stanowi szeroka, pojedyncza rura mieszcząca w sobie zintegrowaną baterię. Rama ułatwia korzystanie z roweru w sytuacjach w miejskim ruchu i zapewnia wygodną pozycję za kierownicą, którą podkreśla regulowany mostek i wygodna, gięta kierownica. Bateria Bafang o pojemności 522 Wh zasila silnik w piaście tylnego koła, który oferuje do 45 Nm momentu obrotowego. Napęd elektryczny uzupełnia konwencjonalny, tradycyjny oferujący 8 przełożeń, nad których zmianą czuwa przerzutka Shimano Acera. Rower wyposażono również w połączone z baterią oświetlenie, tylny bagażnik, błotniki, czy stopkę i osłonę łańcucha, które sprawdzą się w miejskich warunkach.

  Unibike Optima to rower na codzienne dojazdy i krótkie wycieczki po godzinach. To idący z duchem czasu środek miejskiego transportu i wydajny, i wygodny w swoim zastosowaniu rower elektryczny.