9 100,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower fitness Specialized Sirrus 4.0 2022
Wzrost Rozmiar
Od 152 cm do 163 cm XS
Od 163 cm do 170 cm S
Od 170 cm do 178 cm M
Od 175 cm do 183 cm L
Od 180 cm do 188 cm XL
Od 188 cm do 205 cm XXL

Rower fitness Specialized Sirrus 4.0 2022

Ocena:
100% of 100
9 100,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 30.05-05.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower fitness Specialized Sirrus 4.0 2022

  Przed nami najwyższy model uznanego na całym świecie roweru fitness w całkowicie nowej odsłonie na sezon . 

  Specialized Sirrus 4.0 zyskał karbonową ramę, co znacząco śrubuje jego osiągi… i Twoją przyjemność z jazdy! 

  Oto wszechstronny, niezawodny rower w geometrii fitness dla najlepszej równowagi między osiągami i wygodą. Szukasz zdrowego, bezawaryjnego środka transportu, który jednocześnie może stać się Twoją maszyną do treningów, pasją, sposobem spędzania wolnego czasu? 

  Karbonowy Specialized Sirrus 4.0 poradzi sobie z każdym zadaniem. Będzie równie efektywny na co dzień w mieście, dojazdach do pracy, a także na dalszych wyprawach. 

  Geometria została opracowana na podstawie wiedzy inżynierów oraz wieloletniego doświadczenia użytkowników z całego świata. Zrównoważona budowa skutkuje tym, że nie będziesz chciał z niego zsiąść! 

  Rama z włókna węglowego oznacza wyraźnie poprawione wrażenia z jazdy i wydajność. Rower staje się znacznie lżejszy i bardziej wytrzymały. Kompozyt cechuje się właściwościami pochłaniania drgań, dzięki czemu możesz jechać jeszcze pewniej i szybciej, nie obawiając się nadmiernego przemęczenia/obciążenia górnych partii ciała. 

  Plecy, ramiona i barki będą Ci wdzięczne! 

  Warto zwrócić uwagę także na osprzęt - dysponujesz dedykowaną grupą Shimano Sora z intuicyjnym napędem 2x9. Zmiana przełożeń jest precyzyjna i płynna. 

  Rower fitness Specialized Sirrus 4.0 ma również hydrauliczne hamulce z tarczami 160/140 mm. 

  Przy zakupie na sprint-rowery.pl zachowujesz pełną oryginalną gwarancję - dożywotnią na karbonową ramę Specialized Sirrus 4.0 oraz 2-letnią na osprzęt. Wyślemy Twój nowy rower za darmo, w 24h, w 100% gotowy do jazdy.