3 119,20 zł
3 899,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na raty
Kod: Rower fitness Trek FX 2 Stagger Disc 2023
WzrostRozmiar
Od 155 cm do 165 cmS
Od 165 cm do 175 cmM
Od 175 cm do 186 cmL

Rower fitness Trek FX 2 Stagger Disc 2023

3 119,20 zł
3 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 899,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 06-10.10 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-3 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 10-16.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 11-18.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower fitness Trek FX 2 Stagger Disc 2023

  Czy można stworzyć rower, który będzie szybki, komfortowy i łatwy w prowadzeniu nawet dla kogoś, kto nie ma dużego doświadczenia w jeździe na rowerze? Oczywiście, że tak i Trek FX2 Disc Stagger, jest tego najlepszym przykładem!

  Kluczem do sukcesu tego roweru jest rama. Wykonana z wytrzymałego materiału Alpha Gold Aluminium, jest w stanie zapewnić Ci dużą sztywność i odpowiednie właściwości jezdne. Geometria została tak zaprojektowana, by pozycja na rowerze była bardziej wyprostowana niż ma to miejsce w rowerach typowo sportowych. To czyni z Trek FX2 Disc Stagger świetny środek transportu na dojazdy do pracy!

  Wielu użytkowników doceni nie tylko wyposażenie tego modelu w 18 biegów, ale także opony w rozmiarze 700x35C, które na utwardzonej powierzchni mają niewielkie opory toczenia, a ich profil jest na tyle uniwersalny, że można ich używać także poza ścieżką rowerową. Takie połączenie sprawia, że Trek FX2 Disc Stagger jest bardzo wszechstronnym towarzyszem rekreacyjnych wycieczek poza miasto.

  Jak widać, dobry rower nie musi kosztować dużo. Jeśli szukasz wygodnego roweru z nisko poprowadzoną górną rurą, to FX2 Disc Stagger jest jednym z lepszych w tej półce cenowej.