2 499,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
WzrostRozmiar
Do 175 cm17"
Do 185 cm19"
Do 192 cm21"
Do 200 cm23"

Rower górski Unibike Mission 29 2022

2 499,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 10-14.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 14-20.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 15-22.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Dla rekreacyjnych rowerzystów w kolekcji Unibike’a 2022 znalazł się odnowiony model roweru Mission 29. Jest on rowerem MTB dla początkujących i okazjonalnych użytkowników, pozwalającym na pokonywanie zróżnicowanych tras wycieczek rowerowych.

  Bazuje on na aluminiowej, hydroformowanej ramie, dostosowanej do kół w rozmiarze 29”. Ułatwiają one przetaczanie po nierównościach i niewielkich przeszkodach, pomagając zachować stabilność w terenie. Pomaga w tym również przedni amortyzator SR Suntour XCT30 o 100 mm skoku, który zapewni komfort na nierównościach. Na kołach założono opony Impac Smartpac 2,1” wyposażone w terenowy bieżnik, pomagający zachować przyczepność. Do jazdy na trasach o zróżnicowanym nachyleniu w rowerze zastosowano napęd 3x8 oferujący szeroki zakres przełożeń. Oparto go na komponentach Shimano, podobnie jak zastosowane w rowerze hydrauliczne hamulce tarczowe MT200.

  Mission 29 jest gotowy na przejażdżki w zróżnicowanym terenie. Pozwoli Ci cieszyć się z jazdy w terenie, bliżej natury i pokonać trasę każdej wycieczki rowerowej. Wedle potrzeb dostosujesz go również do codziennych dojazdów, co czyni go funkcjonalnym i uniwersalnym rowerem górskim.