5 999,00 zł
7 999,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Bestseller Kup na raty
Kod: Rower gravel Polygon Path X5
Wzrost Rozmiar
150 - 163 cm S
163 - 175 cm M
175 - 188 cm L
188 - 195 cm XL

Rower gravel Polygon Path X5

5 999,00 zł
7 999,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 7 999,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 04-07.12 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 06-12.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 07-14.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower gravel Polygon Path X5

  Wśród wielu typów rowerów na uwagę miłośników odkrywania wyjątkowych tras zasługują rowery, przeznaczone do jazdy po drogach żwirowych. W segment takich jednostek wpisuje się Polygon Path X5, zachwycający komfortem i niezawodnością użytkowania. Ten wszechstronny rower dba o stabilność jazdy, wygodę nawet na długich odcinkach oraz zapewnia dołączenie komponentów, pomocnych w dalszych wyprawach.

  Path X5 - niezawodny, nowoczesny rower na drogę żwirową

  Rower Path X5 jest odpowiedzią marki Polygon Bikes na potrzeby rowerzystów, którzy poza trasami miejskimi wyruszają w nieznane. Wycieczki za miasto wiążą się najczęściej z pokonywaniem tras szutrowych, z którymi doskonale poradzi sobie Path X5. Stylowy, dynamiczny, wygodny i stabilny. Ten rower spełnia wysokie wymagania. Jego najznakomitsze wyposażenie zapewnia doskonałą jakość jazdy, stabilność i pewność przy zachowaniu doskonałych osiągów. Osprzęt Shimano 105 gwarantuje najwyższą jakość użytkowania zarówno na płaskiej nawierzchni jak i na przewyższeniach. Hamulce tarczowe (również od Shimano 105) wraz z karbonowym widelcem zapewniają wyjątkową jakość i bezpieczeństwo jazdy. Poszerzona kierownica (420-440 mm) wpływa na możliwość przyjęcia aerodynamicznej pozycji. Koła aluminiowe 700c gwarantują doskonałe osiągi.

  Rower Path X5, przeznaczony na trasy szutrowe sprawdzi się zarówno w mieście, zwłaszcza na parkowych alejkach, jak i na podmiejskich terenach rekreacyjnych. Ten rower będzie doskonały do wycieczek dookoła jezior, w lasach oraz na trasach krajoznawczych w terenie podgórskim. Dzięki doskonałej jakości osprzętowi działa niezawodnie i wykazuje się bezawaryjnością.