3 299,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower miejski Polygon Urbano 3
Wzrost Rozmiar
150 - 190 cm One Size

Rower miejski Polygon Urbano 3

3 299,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 08-13.12 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 12-18.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 13-20.12 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower miejski Polygon Urbano 3

  Czy można mieć rower, który daje czystą radość z jazdy, jest lekki, łatwy w transporcie i pozwala szybko przemykać przez miejskie alejki? Urbano 3 jest odpowiedzią na takie potrzeby, a co lepsze, po skończonej jeździe złożysz go i schowasz w szafie w pokoju!

  Polygon Urbano 3 to propozycja dla każdej osoby, która szuka wydajnego roweru na dojazdy do pracy i przemierzanie miejskich przestrzeni. Sztywna, wytrzymała i pięknie pomalowana rama wykonana jest z ALX Alloy. To nadaje jej lekkości, zwrotności i wytrzymałości. W efekcie otrzymujesz rower, który pomimo tego, że jest składany, jest w stanie zaoferować jazdę na najwyższym poziomie!

  Małe 20” koła rozpędzają się błyskawicznie. 28 szprych i wzmocnione obręcze aluminiowe oraz opony Kenda z miejskim bieżnikiem, sprawiają że pomimo ich wytrzymałości, wciąż są lekkie i świetnie przyśpieszają na utwardzonej nawierzchni. Spod świateł Urbano 3 startuje jak rakieta.

  Zwróć uwagę na osprzęt zastosowany w tym rowerze. Mechaniczne hamulce tarczowe dadzą Ci dużą pewność hamowania, a osprzęt Shimano Claris i Shimano Altus daje Ci 8 biegów do dyspozycji, by dać Ci rower, który z punktu A do punktu B dowiezie Cię w błyskawicznym tempie.

  Polygon Urbano 3 zaprzecza wszelkim wyobrażeniom o nudnym rowerze miejskim. Jazda na nim do pracy to czysta frajda.