2 819,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower młodzieżowy Trek Wahoo 26 2022
Wzrost Rozmiar
Od 146 cm do 160 cm 26" One Size

Rower młodzieżowy Trek Wahoo 26 2022

Ocena:
80% of 100
2 819,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower młodzieżowy Trek Wahoo 26 2022

  Pierwszy “dorosły” rower dla dziecka, które już wyrosło z zabawek? 

  Pora na coś nowego! 

  Trek Wahoo 26 2022 to idealnie wyskalowany mniejszy brat, który zachowuje wszystkie zalety pełnowymiarowych modeli Treka. Światowi zawodnicy i rzesze zachwyconych użytkowników na całym świecie nie mogą się mylić; to świetnej jakości sprzęt, który przyniesie Wam radość i satysfakcję przez lata. 

  Rama w rowerze młodzieżowym Trek Wahoo 26 2022 podlega dożywotniej gwarancji. Wszystkie części są na gwarancji przez 24 miesiące od daty zakupu. 

  Z taką świadomością już wiesz, że to rower gotowy znieść brutalne traktowanie! 

  Inżynierowie Treka wiedzą, że młodzież to szalenie wymagająca grupa użytkowników. Trek Wahoo 26 2022 łączy lekkość, solidność, świetny wygląd, funkcjonalność i pełnię bezpieczeństwa. 

  Udało się tutaj zebrać i połączyć najważniejsze cechy, dzięki którym zarówno dziecko, jak i opiekunowie, będą zadowoleni i spokojni. 

  Trek Wahoo 26 2022 będzie najlepszy dla rowerzystów o wzroście 135-160 cm. 

  Młody rider ma do dyspozycji wysokiej jakości napęd, prosty i intuicyjny w obsłudze: Shimano Altus 1x8, który sprawdzi się w zróżnicowanym terenie. 

  Rodzinne wyprawy, wyścigi z kumplami, dojazdy do szkoły? 

  Trek Wahoo 26 2022 sprawdzi się w każdym zadaniu! 

  Bez trudu dopasujesz do niego akcesoria: nóżkę, błotniki, bagażniki, oświetlenie, bidon. 

  Mocne hamulce to gwarancja bezpiecznej, udanej wyprawy.