Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym.
Kod: Rower trekkingowy Diamant Ubari WIE 2021
WzrostRozmiar
do 165 cmS
od 165 cm do 175 cmM
od 175 cm do 186 cmL
od 186 cm do 197 cmXL

Rower trekkingowy Diamant Ubari WIE 2021

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 25-27.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 27.06-05.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 27.06-05.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower trekkingowy Diamant Ubari WIE 2021

  Jaki rower trekkingowy kupić do 3 500 zł? Poznaj na nowo klasyczny, uznany model Diamant Ubari WIE 2021 i daj się zaskoczyć! Doświadczenie i tradycja łączą się tutaj z nowoczesnością: zyskujesz najwyższej jakości materiały, wydajne części i komfortową pozycję w siodle. Rama podlega dożywotniej gwarancji i ma atrakcyjny, żywy kolor. 

  Jesteś gotowy przyznać, że nawet dojazd do pracy może być przyjemny? A to wszystko w atrakcyjnej cenie i na preferencyjnych warunkach płatności na sprint-rowery.pl (sprawdź zakładkę). Wszystkie pozostałe komponenty podlegają gwarancji przez dwa lata od daty zakupu. 

  O Twój komfort dba smukły amortyzator oraz amortyzowany wspornik siodła. Zyskujesz dynamikę i prędkość, nie tracąc pewności ani wygody. Kierownica Bontrager z ergonomicznymi chwytami daje precyzyjne, przyjemne prowadzenie. Jedziesz na wygodnym siodle topowego producenta Selle Royal. W rowerze zamontowano już wszystkie akcesoria do jazdy: błotniki, jasne zintegrowane oświetlenie, stopkę, osłonę na łańcuch, bagażnik. 

  Obniżony przekrok dodaje dynamiki, a osprzęt Shimano i mocne hamulce pracują niezawodnie.