41 599,01 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower triathlonowy Specialized Shiv Expert Disc 2021
Wzrost Rozmiar
Od 152 cm do 163 cm XS
Od 163 cm do 173 cm S
Od 168 cm do 178 cm M
Od 175 cm do 183 cm L

Rower triathlonowy Specialized Shiv Expert Disc 2021

41 599,01 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 17-22.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach
Ten rower dostarczymy w 100% gotowy do jazdy!

  Opis
  Rower triathlonowy Specialized Shiv Expert Disc 2021

  Najlepszy rower triathlonowy ma spełniać jedną funkcję: przewieźć Cię z wody na trasę biegu w ekspresowym tempie. 
  Nowy Specialized Shiv Expert Disc 2021 powstał, aby zapewnić Ci maksimum korzyści aerodynamicznych i perfekcyjne dopasowanie. Specialized, jako topowy producent na świecie, doskonale wie, że dobre dopasowanie roweru do kolarza ma nieoceniony wpływ na końcowy wynik. 
  Możesz mieć pewność, że rower szosowy Specialized Shiv Expert Disc 2021 będzie dla Ciebie idealny. Rama pojawia się w czterech rozmiarach, opracowanych na podstawie danych zawodników z całego świata w fittingu Retül. Na tej podstawie możesz także wybrać najbardziej aerodynamiczną pozycję. Regulacji podlegają: kierownica, przystawka czasowa i podkładki. 
  Warto zwrócić uwagę na transport - bez trudu złożysz kierownicę z widelcem, odkręcisz kokpit i możesz zabrać swojego Specialized Shiv Expert Disc 2021 na każde zawody. 
  Rower jest wyposażony w rozbudowany system nawadniania i odżywiania - teraz oba mają większą pojemność przy jednoczesnej poprawie korzyści aerodynamicznych.
  Specialized Shiv Expert Disc 2021 jest o kilka minut (!) szybszy na trasie od swoich poprzedników. 
  Do tego wszystkiego dodajmy najlepsze na rynku części: napęd Shimano Ultegra w standardzie elektronicznym Di2, hydrauliczne hamulce tarczowe, karbonowe koła Roval z oponami Turbo Pro, kierownicę z włókna węglowego…
  Czas na wyścig. 
  Pamiętaj, że w Centrum Rowerowym Sprint dostarczymy Ci nowy rower triathlonowy Specialized Shiv Expert Disc 2021 100% złożony i gotowy do jazdy, bez dodatkowych kosztów, w 48h!