319,20 zł
399,00 zł
Ładuję...

Siodełko rowerowe Bontrager Boulevard Fluid

319,20 zł
399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 03-07.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 07-13.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 08-15.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Odkryj zupełnie nowe, unikalne podejście do tematu siodeł rowerowych! 

  Premierowe siodełko Bontrager Boulevard Fluid korzysta z opatentowanej technologii Fluid Motion, która zmniejsza nacisk o ponad 20%. 

  Dzięki doświadczeniu użytkowników na całym świecie oraz pracy najlepszych badaczy i inżynierów powstał wyjątkowy produkt, który odkryje przed Tobą nowy komfort jazdy. 

  Zastosowanie płynu zamiast żelu wyraźnie redukuje nacisk, tarcie i siły ścinające. Warstwa płynu porusza się razem z Tobą, co zapewnia miękkie i stałe podparcie podczas pedałowania. 

  Odkryj zupełnie nowy poziom wygody i efektywność, którą po prostu czuć. 

  Wycięcie w konstrukcji InForm odciąży Cię przy jeździe i ochroni tkanki miękkie, pozwalając Ci na wygodną jazdę nawet w najdłuższych wyprawach i trasach. 

  Pianka powietrzna zastosowana w nowym siodle Bontrager Boulevard Fluid gwarantuje optymalne podparcie i miękkość. 

  Siodło rowerowe Bontrager Boulevard Fluid jest dostępne w dwóch rozmiarach: 205 mm oraz 225 mm. Pasuje zarówno do męskiej anatomii, jak i potrzeb kobiet. 

  Ten model sprawdzi się najlepiej w jeździe rekreacyjnej. 

  Ponadto siodełko Bontrager Boulevard Fluid ma zintegrowane mocowanie Blendr - bez trudu zamontujesz tylne oświetlenie.