99,90 zł
Ładuję...
Kod: SR-6954-5-SP

Siodło Selle Royal Classic Relaxed 90st. Classis podwójne sprężyny unisex piankowe sp

99,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 18-23.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Siodło Selle Royal Classic Relaxed 90st. Classis podwójne sprężyny unisex piankowe sp

  Wyjątkowy komfort na rowerze

  Selle Royal Classic Relaxed 90st. Classis to siodło, które przynosi komfort na zupełnie nowy poziom. Wyposażone w podwójne piankowe sprężyny, zapewnia niesamowite wsparcie podczas jazdy, bez względu na teren.

  Design pasujący do każdego roweru

  Siodło ma klasyczny design, który idealnie współgra z różnymi stylami rowerów. Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, to siodło jest odpowiednie dla każdego rowerzysty.

  Podwójne sprężyny piankowe

  Innowacyjne podwójne sprężyny piankowe w siodle pomagają w redukcji wibracji i nierówności terenu, co przekłada się na wyjątkowy komfort podczas jazdy. Niezależnie od trasy, będziesz cieszyć się wygodą.

  Trwałość i niezawodność

  Selle Royal to marka znana z trwałości i jakości swoich produktów. To siodło, na które zawsze możesz polegać, niezależnie od intensywności jazdy i warunków terenowych.

  Podniesienie jakości jazdy

  Zainwestuj w komfort i wygodę podczas swoich przejażdżek na rowerze. Selle Royal Classic Relaxed 90st. Classis to gwarancja, że każda podróż na dwóch kółkach stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

  Technologie:

  - FOAM MATRIX
  - INTEGRATED CLIP SYSTEM
  - EVERYDAY COMFORT
  - DOUBLE SPRINGS

  POZYCJA ZRELAKSOWANA 90°
  Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle w pozycji wyprostowanej z kręgosłupem pod kątem 90 stopni. Ta pozycja przenosi ponad 60% masy rowerzysty bezpośrednio na tylną część siodła.

  Typ: unisex
  Wymiary: 269mm x 235mm
  Waga: 880g

  Inni klienci oglądali również