44,90 zł
Kod: 1003_RWR

Smar do łańcucha RWR Wet Lube 120 ml

44,90 zł
 • Zamów teraz - u Ciebie 17-19.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Smar do łańcucha RWR Wet Lube 120 ml

  Nowość od pasjonatów dla pasjonatów!

  Z dumą przedstawiamy produkt z serii RWR “Podoba się dla mnie” polecany przez Kamila i NieKamila. Linia smarów do łańcucha, która zadowoli nawet najbardziej wymagających cyklistów. Smar RWR Wet Lube nie tylko spełnia oczekiwania, ale przewyższa je, dostarczając niezrównanej jakości i wydajności, które zachwyciły samego NieKamila!

  Doskonała odporność i łatwość aplikacji

  Smar do łańcucha RWR Wet Lube 120 ml został stworzony, aby sprostać wyzwaniom nawet najtrudniejszych warunków. Specjalnie zaprojektowany dla entuzjastów szosowych i MTB, którzy nie boją się deszczu ani błota, ten produkt pozwala na przejechanie od 150 do 200 km w ekstremalnych warunkach. Proces aplikacji smaru jest prosty: zacznij od dokładnego oczyszczenia łańcucha, następnie wstrząśnij butelką i nałóż jedną kroplę smaru na każde ogniwo, tworząc suchą warstwę teflonu. Ta warstwa chroni łańcuch przed wchłanianiem brudu, kurzu i piasku. Użyj suchej szmatki aby zetrzeć nadmiar smaru co zapewni optymalne smarowanie.

  Gotowość na każdą pogodę

  Dzięki smarowi RWR Wet Lube każda wyprawa rowerowa staje się bardziej komfortowa i bezpieczna, niezależnie od pogody. Jest to idealny wybór dla rowerzystów, którzy nie chcą pozwolić, by deszcz czy błoto zakłóciły ich plany. Smar zapewnia płynną i cichą pracę łańcucha, zwiększając Twoją wydajność i przyjemność z jazdy. Wybierając RWR Wet Lube, wybierasz produkt przygotowany na wszystko, co może przynieść zmieniająca się aura.

   

  Specyfikacja:

  • Zastosowanie: Szosa i MTB. Ekstremalne warunki.
  • Najbardziej odporny - bez problemu radzi sobie z deszczem lub błotem.
  • Dystans na jednym smarowaniu 150-200 km.
  • Pojemność 120 ml. 
  Inni klienci oglądali również