149,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 00086875_1_1

Smar Peaty's Speed Grease Workshop 400g

149,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 18-23.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Smar Peaty's Speed Grease Workshop 400g

  WARSZTATOWA POTĘGA DLA TWOJEGO ROWERU - SMAR PEATY'S SPEED GREASE WORKSHOP 400G!

  Jeśli prowadzisz profesjonalny warsztat rowerowy lub jesteś pasjonatem, który dba o najwyższą jakość konserwacji, Smar Peaty's Speed Grease Workshop 400g to idealne rozwiązanie. Ta duża pojemność pozwoli Ci skutecznie utrzymać doskonałą wydajność roweru, minimalizując tarcie i chroniąc przed zużyciem.

  SPECJALISTYCZNA FORMUŁA DLA NAJWYŻSZEJ WYDAJNOŚCI

  Smar Peaty's Speed Grease Workshop 400g to produkt stworzony dla profesjonalistów i wymagających rowerzystów. Jego specjalistyczna formuła minimalizuje opór, gwarantując płynną i efektywną jazdę, zarówno na trasach górskich, jak i szosowych.

  OCHRONA PRZED TARCIE I ZUŻYCIEM

  Wysokie prędkości generują duże obciążenia mechaniczne. Smar Peaty's Speed Grease Workshop działa jak tarcza, chroniąc łańcuch, zębatki i korby przed tarcie i zużyciem, co gwarantuje długotrwałą wydajność nawet w intensywnym użytkowaniu.

  ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ ŁAŃCUCHA

  Dzięki niskiemu współczynnikowi tarcia, Smar Peaty's Speed Grease Workshop 400g zwiększa wydajność łańcucha. To niezastąpione narzędzie dla wymagających rowerzystów, którzy oczekują maksymalnej wydajności swojego roweru.

  DUŻA POJEMNOŚĆ, DŁUGA TRWAŁOŚĆ

  Zawartość 400g to duża ilość smaru, dzięki której będziesz mógł regularnie pielęgnować swój rower. To doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych warsztatów i pasjonatów, którzy stawiają na najwyższą jakość.

  PROSTY W UŻYCIU

  Dzięki wygodnemu opakowaniu i precyzyjnemu aplikatorowi, Smar Peaty's Speed Grease Workshop 400g jest łatwy w użyciu. Równomiernie rozprowadź smar, oszczędzając czas i energię.

  Inni klienci oglądali również