89,00 zł
136,00 zł
Ładuję...

Suport Shimano SM-BBR60 Hollowtech II

89,00 zł
136,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 08-14.06 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 12-16.06 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 13-29.06 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Suport Shimano SM-BBR60 Hollowtech II

  Szosowy suport Shimano SM-BBR60 Hollowtech II to niezawodne łożyska i długi czas bezproblemowej eksploatacji. Stworzony w oparciu o nowoczesne standardy jest niezastąpionym elementem każdego dzisiejszego układu napędowego.


  Wkład suportu jest częścią systemu Hollowtech II i jest przeznaczony do mechanizmów korbowych ze zintegrowaną osią. Dzięki temu korzystnie wpływa na efektywność pedałowania, sztywność całego układu oraz ułatwia jego serwis i konserwację. Suport dostosowano do gwintowanych muf i wyposażono w łożyska z małymi kulkami i o dobrym uszczelnieniu dla ich długiej żywotności.


  Shimano Suport SM-BBR60 Hollowtech II jest zalecany do stosowania w szosowych grupach napędowych Shimano 105 R7100 oraz Shimano Ultegra R8100. Dostosowano go do muf suportu z gwintem i o szerokości 68 mm lub 70 mm. Średnia waga: ok. 77g.