1 100,00 zł
Ładuję...

Sztyca podsiodłowa Specialized Alpinist

1 100,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 06-08.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 08-14.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 09-16.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Masa jest wrogiem osiągów, więc dołożyliśmy wszelkich starań, aby sztyca Alpinist była najlżejszą sztycą, jaką kiedykolwiek widzieliśmy i która spełnia nasze standardy. Niewielka waga, bo jedynie 136 gram (300 mm) nie tylko poprawia podjazdy, ale także przyspieszenie i jakość jazdy. Dwuśrubowy zacisk Alpinist z mikroregulacją z przedłużonym kołyskiem siodełka zapewnia precyzyjne dopasowanie i bezpieczne trzymanie.

  Dzięki dożywotniej gwarancji i polityce wymiany przy uszkodzeniu, możesz spać spokojnie, wiedząc, że możesz na nas liczyć.

  Dostępne w dwóch rozmiarach, 27,2 mm x 300 mm i 27,2 mm x 360 mm, każdy z cofnięciem 12 mm.