4 199,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: EL0165005

Trenażer Elite Drivo II

4 199,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 04-10.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 06-17.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 06-17.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Trenażer Elite Drivo II

  Elite Drive 2 to trenażer dla poważnych zawodników – doskonale sprawdzi się w codziennych treningach w domu, w czasie przygotowań do zawodów lub do nowego sezonu. Drivo 2 to trenażer w typie direct drive z oporem magnetycznym, w którym obciążenie jest sterowanie elektronicznie.

  Poprawiony mechanizm regulacji pozwala na 3 razy szybszą zmianę obciążenia względem poprzedniego modelu. Dzięki temu Drivo 2 zapewnia niezwykle płynne pedałowanie, skutecznie odwzorowujące wrażenie jazdy w terenie. Trenażer jest wyjątkowo dokładny w kwestii pomiarów jazdy – wskazania mogą się różnić jedynie +/- 0.5%. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu pomiarowi mocy z optycznym sensorem (OTS Power Mater), który sprawia, że Drivo 2 to najdokładniejszy trenażer domowy, który jest dostępny na rynku. Drivo 2 jest również zdolny do symulacji podjazdów o nachyleniu nawet do 24%, dostosowując moc do wagi użytkownika.

  Trenażer posiada wbudowaną transmisję danych ANT+ oraz bluetooth dzięki czemu mamy możliwość podłączenia urządzeń mobilnych takich jak smartphone czy tablet, a także szereg urządzeń treningowych takich jak np. Garmin czy Polar. Trenażer pozwala również na podłączenie komputera PC lub laptopa i korzystanie z oprogramowania Elite, a także produktów innych firm. Trenażer jest kompatybilny z napędami 9, 10 i 11-rzędowymi kasetami Shimano oraz Sram, a także może być dostosowany do kaset Campagnolo za pomocą adaptera.

  Trenażer z bezpośrednim przekazywaniem mocy na koło zamachowe.

  Super cichy: żadnych innych dzwięków poza pracą napędu.

  Koło zamachowe pozwalające na przeprowadzenie różnorodnych jednostek treningowych.

  Progresywny opór, stopniowo zwiększający się wraz z prędkością.

  Kompatybilny z aplikacjami, tabletami, smartphonami oraz urządzeniami treningowymi typu Garmin.

  Protokół danych ANT+FC oraz Bluetooth smart.

  Pomiar mocy w 24 punktach.

  Symulacja podjazdów do 24% nachylenia.

  Synchronizacja z najpopularniejszymi serwisami takimi jak Strava, Garmin Connect oraz Endomondo.

  Możliwość eksportowania danych w formacie pliku TCX.

  Wysoka generowana moc: idealny do treningu kadencji, mocy i treningów opartych na prędkości.

  Stabilna i składana rama: wystarczy złożyć go i schować do szafy.

  Kompatybilny z napędami 9, 10 i 11-rzędowymi kasetami Shimano oraz Sram, a także może być dostosowany do kaset Campagnolo za pomocą adaptera.

  Inni klienci oglądali również