1 399,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: EL0100550

Trenażer rolkowy Elite Arion Mag, 3 poziomy oporu

1 399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Trenażer rolkowy Elite Arion Mag, 3 poziomy oporu

  Arion Mag to nowoczesny i wydajny trenażer rolkowy, którego funkcjonalna rama wykonana jest z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Dzięki ośmiu solidnym punktom podparcia Arion Mag jest wyjątkowo stabilny nawet podczas najbardziej intensywnych sesji treningowych. Praktyczna wbudowana platforma ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Arion Mag można łatwo i szybko złożyć jednym prostym ruchem, dzięki czemu zajmuje o 50% mniej miejsca, gdy nie jest używany. Po złożeniu jest łatwy w transporcie dzięki zintegrowanemu, ergonomicznemu uchwytowi i systemowi blokowania. To idealne rozwiązanie do treningu w pomieszczeniu lub do rozgrzewki przed wyścigiem.

  Trenażer rolkowy Elite Arion Mag dzięki zintegrowanemu 3-stopniowemu układami oporowemu daje możliwość wykonania zróżnicowanego treningu.

  Innowacyjna, zintegrowana magnetyczna jednostka oporu generuje maksymalną moc 520 W przy prędkości 40 km/h. Dostępne są trzy poziomy oporu regulowane za pomocą praktycznego suwaka na ramie trenażera, co zapewnia równomierny i progresywny opór, umożliwiając w ten sposób różne rodzaje treningu, symulując zarówno płaski teren, jak i podjazdy. Magnesy neodymowe nowej generacji gwarantują możliwość osiągnięcia wysokich poziomów oporu i utrzymania stałej wydajności w czasie.

  Arion Mag jest kompatybilny z wieloma typami rowerów: szosowymi, torowymi, z ostrym kołem oraz górskimi. Przednią rolkę można ustawić w 10 różnych pozycjach (dla bazy kół od 944 do 1124 mm), aby zapewnić idealną kompatybilność z rowerem, którego używasz. Całkowicie gładka powierzchnia rolek zmniejsza hałas i zużycie opon.

  Arion Mag może współpracować z czujnikiem Misuro B+ wykorzystującym protokoły komunikacyjne ANT+ i Bluetooth Smart, dzięki czemu można korzystać z aplikacji My E-Training (miesięczna bezpłatna subskrypcja) oraz Kinomap. Zarządzaj sesją treningową, monitorując dane dotyczące mocy, kadencji, tętna, prędkości, czasu i dystansu. W ten sposób możesz przejść od tradycyjnych sesji treningowych po pełniejsze doświadczenie, w którym trening, gry i spotkania towarzyskie łączą się w jedno rozwiązanie.

  Inni klienci oglądali również