3 249,00 zł
3 799,00 zł
Ładuję...

Trenażer WAHOO KICKR Core

3 249,00 zł
3 799,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 10-14.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 14-20.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 15-22.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
  Opis

  Wahoo Kickr Core to najcichszy na rynku trenażer rowerowy ze świetnym stosunkiem ceny do jakości! 
  Otrzymujesz świetny, bezawaryjny sprzęt, który działa niemal bezszelestnie i zadziwia ilością dostępnych opcji. Duże koło zamachowe zapewnia naturalne wrażenia z jazdy. 

   

  Amerykańska marka Wahoo Fitness ma uznaną na rynku pozycję i specjalizuje się w sprzęcie do jazdy w domu. 
  Trenażer Wahoo Kickr Core oferuje wiele trybów treningu oraz programowania. Możesz dostosowywać opór i ocenić realizację treningu. Trenażer jest kompatybilny z przystawką Wahoo Kickr Climb, dzięki czemu wrażenia z jazdy jeszcze bardziej przypominają prawdziwy trening na trasie. 

   

  Możesz połączyć się z najlepszymi aplikacjami, takimi jak Strava, Wahoo Fitness czy Trainer Road. 
  Dodatkowo trenażer działa interaktywnie z wiatrakiem Kickr Headwind. Uwagę zwraca niezwykle solidna stalowa konstrukcja - możesz sprintować przed siebie z pełną mocą. Wahoo Kickr Core sprawdzi się w każdym rodzaju treningu, od łagodnych aerobów po intensywne interwały. 

  Oferuje szerokie możliwości dopasowania dystansu i obciążenia, w tym nachylenie do 16%. Dzięki aplikacjom możesz planować treningi i na bieżąco oceniać swoje postępy. Trenażer Wahoo Kickr Core zapewnia pomiar mocy z dokładnością +/-2% (maks. generowana moc 1800W). Wysyła dane dotyczące: 

  • prędkości 
  • kadencji 
  • mocy 
  • dystansu 
  • jest kompatybilny z czujnikami tętna. 
  • Kompatybilny z kasetami 8 - 12 rzędów, Shimano, SRAM

  Wahoo Kickr Core sygnalizuje zasilanie, podłączenie i przesyłanie danych (Bluetooth / ANT +) przez diody LED. Jest kompatybilny z osiami 12x142 i 12x148, standardowym szybkozamykaczem 130/135 mm oraz ramami pod hamulce tarczowe.