Wypożyczalnia walizki do transportu roweru

Od dziś w naszych sklepach Sprint, będziecie mieli możliwość wypożyczenia walizki do przewożenia rowerów renomowanej firmy THULE.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej oferty wszystkich, którzy niezbyt chętnie chcą wydać jednorazowo 3000zł w celu przetransportowania swojego roweru na jeden lub dwa starty w sezonie. Jeśli nie możesz się rozstać, że swoim jednośladem i wybierasz się na wakacje – żaden problem. Naszą walizkę wypożyczysz nawet do 30 dni.

Model RoundTrip Transition charakteryzuje się niezwykłym bezpieczeństwem, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Twarda powłoka i wbudowany stojak montażowy, ułatwiają wysyłkę i podróż z rowerem.

Główne cechy tego modelu to:

 

     Solidna skorupa ABS oraz wytrzymałe szyny wykonane z lekkiego aluminium zapewniają bezpieczeństwo.

     Zintegrowany stojak rowerowy ułatwia mocowanie i montaż roweru, oraz pozwala na łatwe zapakowanie roweru lub jego złożenie w podróży.

     Nylonowe torby na koła zapobiegają kontaktowi kół z ramą, chroniąc przed uszkodzeniami ramę i same koła.

     W komplecie znajdują się adaptery Thru Axle do osi 15 i 20 mm, oraz standardowe osie 9mm.

     Nadaje się do większości rowerów szosowych, górskich i przełajowych.

     Wyposażona w kółka ułatwiające transport.

 

Cennik:

 

     Wypożyczenie od 1 do 5 dni – 149zł

     Wypożyczenie od 5 do 10 dni – 239zł

     Wypożyczenie od 10 do 15 dni – 299zł

     Wypożyczenie od 15 do 20 dni – 349zł

     Wypożyczenie od 20 do 25 dni – 399zł

     Wypożyczenie od 25 do 30 dni – 449zł

     Kaucja – 800zł


 Pobierz umowę najmu

 

Regulamin:

1.  Przedmiotem świadczącym usługę wypożyczenia walizki rowerowej jest firma Sprint Bakoniuk sp.j. zwana dalej Usługodawcą

2.  Osobą wypożyczającą (zwaną też Klientem) może być każda osoba pełnoletnia, która podpiszę umowę wynajmu oraz zaakceptuje poniższy regulamin

3.  Przedmiotem wypożyczenia jest walizka Thule  RoundTrip Transition wraz z całym fabrycznym wyposażeniem, która jest własnością Usługodawcy

4.  Do wypożyczenia walizki rowerowej niezbędne jest okazanie aktualnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, podpisanej umowy najmu udostępnionej przez usługodawcę, uregulowania opłaty za wypożyczenie walizki oraz potwierdzenia wpłacenia kaucji.

5.  Wypożyczenie oraz zwrot walizki odbywa się osobiście w sklepie przy ul. Kołłątaja 22, gdzie wraz ze zwrotem, zwracana jest klientowi kaucja z wyjątkiem zapisów pkt 6. i 7. regulaminu

6.  Kaucja stanowi zabezpieczenie na wypadek zniszczenia walizki, zwrotu walizki niekompletnej, uszkodzenia elementów poszycia, zamka, mocowań roweru lub w przypadku braku terminowego zwrotu wypożyczonego przedmiotu.

7.  Wysokość zwróconej kaucji może zostać pomniejszona przez usługodawcę z tytułu szkód opisanych w pkt. 6. regulaminu

8.  Klient wypożyczając i oddając walizkę sprawdza wraz z obsługą sklepu jej stan techniczny – wszelkie nieprawidłowości zostaną uwzględnione w umowie najmu. W przypadku zwrotu walizki uszkodzonej – zostanie spisany protokół, a klient zostanie obciążony kosztami naprawy (pkt. 6 i 7)

9.  Klient ma prawo do przedłużenia terminu najmu walizki uprzednio informując o tym Usługodawcę.

10. W przypadku, kiedy klient nie poinformuję Usługodawcy (w czasie trwania najmu) o chęci przedłużenia terminu zwrotu, lub nie otrzyma takiej zgody, a sprzęt nie zostanie zwrócony w ustalonym umową czasie – Usługodawca ma prawo powiadomić odpowiednie organy ścigania o nielegalnym przywłaszczeniu mienia.

11. Z chwilą wydanie walizki w użytkowanie Klientowi – staje się on odpowiedzialny finansowo za odpowiednie zabezpieczenie sprzętu przed uszkodzeniami i kradzieżą. W przypadku utraty wypożyczonego sprzętu klient zobowiązuje się do pokrycia kosztów odpowiadających wartości walizki.

12. W przypadku uszkodzenia walizki – Klient nie może dokonywać napraw samodzielnie bez wcześniejszego uzgodnienia tego z Usługodawcą.

13. W przypadku, gdy zniszczenia lub utrata walizki przewyższają sumę ustalonej kaucji – klient zobowiązany jest do pokrycia różnicy naprawy sprzętu, bądź zakupu nowego.

14. Klient zobowiązuje się do oddania sprzętu w niepogorszonym stanie od określonego w umowie.

15. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe użytkowanie sprzętu oraz wszystkie szkody wynikające z eksploatacji w czasie najmu

16. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Usługodawcę w celu realizacji usługi najmu walizki Thule. Dane osobą są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.