Zapięcia U-Lock

Zapięcia U-Lock

Dobry rower potrafi kosztować więcej niż samochód, nic więc dziwnego, że często bywa łupem złodziei. Właściwe zapięcie rowerowe to nie tylko ochrona przed stratami finansowymi, ale także - rozstaniem się z ulubionym sprzętem, mającym wartość sentymentalną i pozwalającym na realizowanie pasji. Zapięcie U-Lock należy do najskuteczniejszych zabezpieczeń rowerowych. Proponujemy wyroby uznanych producentów, korzystających z najlepszych materiałów i mechanizmów.

 

Najskuteczniejsze zapięcie do roweru U-Lock

 

Aby mieć 100% gwarancji ochrony przed kradzieżą, należałoby w ogóle nie rozstawać się z rowerem. Niestety, złodziei nie brakuje - łupem może stać się zarówno rower kupiony za 20000 złotych, jak i ten wart 200 złotych. Strata jednośladu oznacza utratę pieniędzy, ale i ukochanego narzędzia do uprawiania pasji lub nawet środka lokomocji. Nikt nie chciałby wracać z długiego treningu pieszo, autostopem lub komunikacją publiczną.

Okazja czyni złodzieja, dlatego zawsze dbaj o jak najskuteczniejsze zapięcie do roweru. U-Lock to dobry wybór - jest uznawany za najlepszy. Nazwa nawiązuje do wyglądu: U Lock rowerowy to duża, masywna “kłódka” w kształcie litery “U”. Wykonana z grubej hartowanej stali, stanowi blokadę niemalże nie do pokonania. W przeciwieństwie do tanich zapięć linkowych, zapięcia rowerowe U Lock są odporne na przecinanie. Nożyce do drutu nie wystarczą, aby dostać się do roweru, dlatego złodzieje trzymają się od nich z daleka.

Blokada rowerowa U-Lock ma sporą wielkość i wagę, ale dzięki temu nie ma sobie równych. Masywne wykonanie i solidny materiał gwarantują najskuteczniejszą ochronę dostępną na rynku. Rekomendowani producenci stosują też dodatkowe rozwiązania, podnoszące bezpieczeństwo. 

Nasze produkty mają dużą odporność na korozję, a zamki są chronione przed przekręceniem, np. przez zastosowanie podwójnego rygla lub mechanizmu X4P Quattro. W produktach zastosowano też m.in. cynkowe nasadki zabezpieczające przed uderzeniem i ochronę przeciwkurzową. Możesz wybrać zabezpieczenie U Lock, w którym stalowa obejma jest otoczona miękką powłoką - dzięki temu rower chroniony jest przed zarysowaniem. 

W naszym asortymencie znajdziesz klasyczne U-Locki oraz zapięcie U-Lock z linką. Taką linkę można wykorzystać jako dodatkowe zabezpieczenie. Można nią zamocować koło; przydaje się również podczas jazdy we dwoje - w celu dopięcia drugiego roweru.

 

Jak przewozić zapięcie U-Lock?

 

U-Lock gwarantuje najlepszą ochronę roweru spośród dostępnych zapięć, ale należy też do ciężkich i dużych. Jak wozić go ze sobą? Najwygodniejsze rozwiązanie to zapięcie U-Lock z uchwytem - stworzonym, aby przymocować je do ramy. Blokadę można też przypiąć gumą do bagażnika lub wozić w koszyku z przodu. Na krótkich dystansach sprawdzi się przypięcie do kierownicy. W naszym sklepie łatwo znajdziesz zapięcie U-Lock z uchwytem w zestawie. Jest zdecydowanie najbardziej bezpieczne i komfortowe.

 

Rowery i akcesoria. Zapięcia rowerowe U-Lock od sprawdzonych marek

 

Centrum Rowerowe Sprint oferuje zapięcia rowerowe U-Lock w kilku wydaniach: z linką i bez, o różnych klasach bezpieczeństwa, dostępnych w najpopularniejszych wymiarach. Dla najlepszej ochrony polecamy produkt Bontrager Ultimate, bezkonkurencyjnie zabezpieczający nawet najdroższy sprzęt. Zapraszamy też do zapoznania się z resztą oferty sklepu, który tworzymy od 30 lat. Jesteśmy nie tylko w sieci, ale też w Warszawie i dwóch miejscach w Białymstoku.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Filtruj / Sortuj
 1. Kup na raty
  259,00 zł 220,15 zł
 2. Kup na raty
  619,00 zł 526,15 zł
 3. Kup na raty
  Zapięcie Surelock Protector 1 DT Giant
  199,00 zł 169,15 zł
 4. Kup na raty
  159,00 zł 135,15 zł
 5. Kup na raty
  210,00 zł 178,50 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę