175,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: Zestaw do konwersji Peaty's Tubeless Road

Zestaw do konwersji Peaty's Tubeless Road

175,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 30.05-05.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zestaw do konwersji Peaty's Tubeless Road

  ZWYCIĘŻAJ NA SZOSIE

  Zestaw do konwersji Peaty's Tubeless Road to kluczowa inwestycja dla każdego entuzjasty jazdy szosowej. Przełóż się na system tubeless i doświadcz wyższej wydajności, mniejszego oporu toczenia oraz większej pewności podczas długich tras.

  ZESTAW, KTÓRY ZMIENI TWOJE ODCZUCIA

  Odkryj, jakie korzyści niesie ze sobą przejście na system bezdętkowy. Zestaw zawiera wszystko, co potrzebujesz, by zrezygnować z dętek i cieszyć się płynną i bezpieczną jazdą.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TAŚM ANTYPRZEBICIOWYCH

  Taśmy antyprzebiciowe w zestawie Peaty's Tubeless Road to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa. Dzięki nim, Twoje opony tubeless staną się odporne na przecięcia, zapewniając niezawodność nawet na wymagających szosowych trasach.

  LEKKIE I EFEKTYWNE ZAWORY

  Zestaw zawiera specjalnie dostosowane zawory, które ułatwiają proces pompowania oraz uzupełniania uszczelniacza. Dzięki nim, utrzymanie właściwego ciśnienia w oponach stanie się szybkie i bezproblemowe.

  • Zestaw do konwersji tubeless zawierający: 2x wentyle tubeless 60 mm, 1x taśma na obręcz RimJob, 1x 120ml uszczelniacz TrailPouch

  Inni klienci oglądali również