879,20 zł
1 099,00 zł
Ładuję...

Zestaw lampek Trek Commuter Pro RT Flare RT Bike Light Set

879,20 zł
1 099,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 29-31.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 31.03-06.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-11.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach
  Opis

  Zestaw najlepszych lampek rowerowych w kolekcji Treka Commuter Pro RT i Flare RT to uniwersalny komplet oświetlenia na każdą sytuację. Zapewni Ci bezpieczeństwo i widoczność w ruchu ulicznym, podczas wieczornych powrotów z treningu, a moc przedniej lampki oświetli Ci szlak podczas nocnych jazd w terenie.


  Przednia lampka oferuje jasne światło z Kindbeam, które nie oślepia nadjeżdżających z przeciwka. Umożliwia bezprzewodowe połączenie z tylną lampką i posiada wskaźniki naładowania dla przedniego i tylnego oświetlenia. Dodatkowo wyposażono ją w funkcję ładowania zwrotnego, z którą w razie potrzeby naładujesz telefon, czy nawigację. Ładowanie lampki odbywa się z dołączonym kablem USB-C.


  Flare RT to jedna z najbardziej docenianych tylnych lampek rowerowych. Jest kompaktowa i oferuje wyraźne światło, które w różnych trybach, dla różnych warunków, jasno zaznacza pozycję rowerzysty na drodze dla innych uczestników ruchu. Jest ładowana przez przewód micro USB.


  Tryby Commuter Pro RT (przód):

  - wysoka moc 1000 lm - 1,5 godziny pracy,

  - niska moc 500 lm - 3 godziny pracy,

  - tryb dzienny migotania 300 lm - 12 godzin pracy.


  Tryby Flare RT (tył):

  - migotanie 90 lm - 6 godzin pracy,

  - migotanie 45 lm - 12 godzin pracy,

  - migotanie 5 lm - 15 godzin pracy,

  - stały 25 lm - 4,5 godziny pracy,

  - stały 5 lm - 13,5 godziny pracy.


  Zestaw Trek Commuter Pro RT Flare RT to idealne połączenie wysokiej klasy oświetlenia rowerowego. Oświeci Ci trasę w każdych warunkach pogodowych i wyraźnie zaznaczy Twoją pozycję na drodze. Do tego posiada szereg praktycznych rozwiązań i przydatnych na rowerowych wycieczkach.

   

  Inni klienci oglądali również