129,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 410000086

Zestaw mocowań akcesoriów do hamulca Giant Conduct

129,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 24-29.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 26.04-08.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 29.04-09.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Zestaw mocowań akcesoriów do hamulca Giant Conduct

  Nowe możliwości personalizacji

  Zestaw mocowań akcesoriów do hamulca Giant Conduct to wyjątkowy zestaw, który otwiera drzwi do personalizacji i rozbudowy Twojego roweru. Pozwala on na montaż różnorodnych akcesoriów, co zapewnia większe możliwości dopasowania roweru do Twoich preferencji i potrzeb.

  Łatwy montaż, solidne trzymanie

  Dzięki przejrzystemu systemowi mocowań, instalacja akcesoriów jest niezwykle prosta. Solidne trzymanie akcesoriów gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność ich użytkowania nawet w trudnych warunkach terenowych.

  Zwiększona funkcjonalność

  Zestaw ten pozwala na montaż różnorodnych dodatków, takich jak oświetlenie, liczniki rowerowe czy uchwyty na bidony, zwiększając funkcjonalność hamulca Giant Conduct. Dzięki temu masz możliwość rozbudowy roweru, nie rezygnując z komfortu czy bezpieczeństwa. Dzięki temu zestawowi możesz dopasować akcesoria do swoich preferencji i stylu jazdy, zapewniając sobie optymalne warunki do osiągnięcia najlepszych rezultatów na trasie.

  Specyfikacja

  • Zestaw uchwytów/adapterów montażowych umożliwiający zainstalowanie, bezpośrednio do tłoka głównego hamulca Giant Conduct, takich akcesoriów jak licznik (mocowanie typu Giant i Garmin™), lampka, kamera typu GoPro™, itp.
  Inni klienci oglądali również