Formy płatności w sklepie Sprint-Rowery.pl

Mając na uwadze usatysfakcjonowanie naszych Klientów podczas zakupów w internetowym sklepie rowerowym Sprint-Rowery.pl udostępniamy
szeroki wachlarz bezpiecznych form płatności. 
Za zakupiony sprzęt możesz zapłacić:

 

- klasycznym przelewem bankowym - w mailu potwierdzającym zamówienie otrzymasz dane do przelewu oraz inne szczegółowe informacje dotyczące Twojego zamówienia. Zamówienie zostanie przekazane   do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na naszych rachunku lub w następnym dniu roboczym. Dane do przelewu znajdziesz również poniżej:

Sprint Bakoniuk Sp. K.
Kołłątaja 22
15-774 Białystok
Numer konta: 17 2490 0005 0000 4500 6082 0721
Tytuł: Numer zamówienia

- przez szybkie płatności online Przelewy24 - po zakupie zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24, na której będziesz miał do wyboru jeden z kilkunastu systemów bankowych i kart kredytowych. Po sfinalizowaniu płatności, sklep natychmiast otrzyma informację o wpłacie i przystąpi do realizacji zamówienia.
 
- płatność przy odbiorze
(COD-pobranie) - płatność przy odbiorze za zakupiony rower lub akcesoria jest najwygodniejszą formą rozliczenia. W momencie dostawy kurier pobierze wymaganą kwotę w postaci gotówki lub umożliwi płatność kartą lub blikiem. 

W przypadku dostawy roweru metodą "100% Gotowy do jazdy" płatność przy odbiorze możliwa jest jedynie gotówką lub blikiem. Kurier Rohling SUUS nie posiada terminala. 

- na raty w banku Santander Consumer Bank - płatność ratalna jest możliwa od 100,-PLN. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę banku. Po wypełnieniu formularza z podstawowymi danymi, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku w celu dokończenia formalności. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po otrzymaniu informacji z  Banku o uruchomionej umowie kredytowej.