Gwarancja najniższej ceny w sklepach rowerowych Sprint Centrum Rowerowe

Ładuję...Najlepsza oferta markowych produktów rowerowych w Polsce? Sprint!

Szukasz roweru, części rowerowych, akcesoriów rowerowych lub innej rzeczy potrzebnej do czerpania 100% radości z jazdy na rowerze? Skorzystaj z promocji Gwarancja Najniższej Ceny!


Jak to działa i o co chodzi?

Codziennie monitorujemy bieżącą ofertę konkurencji w celu zapewnienia możliwie najlepszych cen naszym Klientom. Niestety, dynamika zmian na rynku jest szybsza od możliwości ich aktualizacji, w związku z czym jesteśmy gotowi obniżyć cenę wybranego produktu, do najniższej znalezionej przez Klienta zgodnie z warunkami widocznymi poniżej.


Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny"

1. Organizatorem programu „Gwarancja najniższej ceny” jest firma SPRINT Bakoniuk Sp. K. z siedzibą w Białymstoku (15-003) przy ul. Sienkiewicza 81/3 lok. 03, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000536209, NIP: 9662095406, REGON: 360368830, adres mailowy: esklep@sprint-rowery.pl, Telefon: (+ 48) 85-30-6789-0 zwana dalej Sklep Sprint Rowery
2. Program został stworzony w celu zapewnienia klientom Sklepu Sprint Rowery najniższych cen na rynku oraz przedstawienia najlepszej oferty.
3. Powyższym programem objęta jest cała oferta naszego sklepu.
4. Warunkiem skorzystania z programu jest zakup produktów za pomocą platformy http://sprint-rowery.pl bądź w którymś z naszych sklepów stacjonarnych.
5. Program „Gwarancja najniższej ceny” gwarantuje wszystkim klientom dokonującym zakupu produktów w sklepie SPRINT Centrum Rowerowe, że w przypadku wykrycia lepszej / tańszej oferty na dany produkt w sklepie rowerowym działającym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który znajduje się w ofercie Sprint Rowery, przesłania drogą mailową na esklep@sprint-rowery.pl, bądź przedstawienia oferty w sklepie stacjonarnym, sprzedawca zaproponuje kontr ofertę, która powinna być taka sama, bądź niższa na dany produkt. Odnośnikiem ceny jest suma składowa produktu + koszt dostawy.
6. Przez pojęcie "taka sama oferta" rozumie się ofertę: tej samej marki, modelu, parametrów (m.in. kolor i rozmiar), z takimi samymi warunkami gwarancji i dostawy, cena końcowa liczona jest w następujący sposób: produkt + koszt dostawy.
7. Za znalezienie oferty o niższej cenie, uważa się przedstawienie linku internetowego do produktu w innym sklepie, na podstawie którego można potwierdzić, że produkt wraz z kosztem przesyłki kurierskiej, o określonych parametrach jest dostępny w danym dniu w niższej cenie niż cena którą tego samego dnia oferuje Sprint Rowery.
8. Dowód otrzymania niższej ceny w innym sklepie powinien być przesłany do sklepu Sprint Rowery e-mailem na adres: esklep@sprint-rowery.pl bądź powinien być przedstawiony sprzedawcy w sklepie stacjonarnym.
9. Sklep Sprint Rowery zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku treść zmian zostanie zamieszczona na stronie sklepu www.Sprint-Rowery.pl
10. Nie dotyczy ofert allegro oraz portali ogłoszeniowych (np. olx).
11. Nie dotyczy produktów marki Specialized.