Zegarki sportowe

Zegarki sportowe

Łatwy dostęp do danych treningowych jest ważny dla osób, które chcą stale poprawiać swoje osiągi i zwiększać efektywność wykonywanych ćwiczeń. Żeby zyskać taką możliwość, warto wyposażyć się w dedykowany sprzęt, stale analizujący wyniki oraz zachowanie organizmu podczas treningu. Kryteria te doskonale spełnia zegarek sportowy, który w naszym sklepie występuje w wielu ciekawych odmianach. Zapewniają one dostęp do niezwykle bogatych funkcjonalności.

Do czego służą zegarki sportowe? 

 

Urządzenia tego typu potrafią znacznie więcej, niż tylko mierzyć czas. Przygotowywane są w taki sposób, aby zdecydowanie ułatwić analizę danych treningowych, co z kolei przekłada się na możliwość wyznaczania sobie celów.

Co to oznacza? Że zegarki dla sportowców stale mierzą Twój postęp - mowa tu o takich parametrach jak prędkość, pokonany dystans, ilość spalonych kalorii czy też liczba wykonanych okrążeń. Co więcej, sportowe zegarki oferowane w naszych sklepie obsługują również specjalne tryby, dopasowane do konkretnych dyscyplin. Z tego powodu okażą się dobrym wyborem podczas biegania, jazdy na rowerze, pływania, treningów siłowych i wielu, wielu innych aktywności.

Tego typu pomiary umożliwiają wbudowane systemy i moduły łączności. Idealnym wyborem dla sportowca okaże się zegarek z GPS, który korzysta z tego systemu nie tylko do określenia lokalizacji, ale też wspomnianych danych treningowych (np. pokonanego dystansu). Zegarki z GPS gwarantują więc wysoką precyzję pomiarów, co wydaje się kluczowe dla efektywności treningu.

Zegarki analizujące zachowanie organizmu

 

Ciągły dostęp do osiągów uzyskiwanych podczas ćwiczeń ułatwia ich planowanie, pozwoli również na ich ewentualną modyfikację wówczas, gdy nie będą przynosić pożądanych efektów. Dobry zegarek sportowy to sprzęt do kontroli stanu i zachowania organizmu. Umożliwiają to oczywiście szczegółowe dane, skupiające się między innymi na pracy serca. Pod tym względem niezwykle przydatny będzie zegarek sportowy z pulsometrem, a także modele analizujące jakość snu.

To oczywiście nie wszystko. Najlepsze zegarki sportowe gwarantują dostęp do monitora energii, który określa gotowość do aktywności, danych pułapu tlenowego, poziomu stresu i nawodnienia, a nawet do tak zwanego wieku sprawnościowego. Do tego dochodzą dane dotyczące pokonywanej trasy (na przykład nachylenie) i aktualnych warunków pogodowych. Zegarek sportowy z GPS i pulsometrem może więc okazać się kluczowym wyposażeniem każdego sportowca - zarówno profesjonalnego, jak i amatorskiego.

Zegarki dla osób aktywnych i nie tylko!

 

Rozbudowane opcje sportowe zdecydowanie ułatwiają planowanie poszczególnych aktywności, jednak oferowane przez nas sprzęty potrafią znacznie więcej. Zegarek GPS pozwoli na przykład zaplanować trasę rowerową, przekazuje on również informacje na temat zakrętów czy też zwrotów.

Do tego dochodzą rozbudowane funkcje multimedialne, z których korzystać może każdy, nie tylko sportowcy. Nowoczesny zegarek sportowy Garmin czy też Polar błyskawicznie zsynchronizuje się z Twoim smartfonem, dzięki czemu zyskasz dostęp do różnego rodzaju powiadomień, wiadomości tekstowych, a także połączeń przychodzących. Dzięki łączności Bluetooth wszelkie dane zebrane przez zegarek natychmiast zostaną przesłane na telefon.

Tego typu urządzenia obsługują również masę aplikacji oraz systemów, za sprawą których możesz sterować muzyką, płacić zbliżeniowo, zarządzać powiadomieniami i wiele, wiele więcej. Zegarek sportowy stanie się więc podręcznym, przenośnym centrum multimedialnych, pomocnym podczas dowolnej aktywności.

Bogata funkcjonalność idzie w parze z bardzo wysoką jakością wykonania. Obudowy zegarków oferowanych w naszym sklepie przygotowywane są materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i wpływ wszelkich czynników zewnętrznych. W katalogu z łatwością znajdziesz zegarki wodoszczelne, a także specjalnie wzmocnione na wypadek działania szczególnie wysokich lub niskich temperatur. Zakup tego sprzętu okaże się więc inwestycją na bardzo długi czas.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Filtruj / Sortuj
 1. Kup na raty
  1 549,00 zł 949,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 948,99 zł
 2. Raty: 0%
  3 839,00 zł
  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa
 3. Raty: 0%
  1 699,00 zł
  Darmowa dostawa
 4. Raty: 0%
  3 099,00 zł
 5. Raty: 0%
  3 599,00 zł
 6. Raty: 0%
  3 349,00 zł
 7. Raty: 0%
  2 299,00 zł
 8. Raty: 0%
  3 099,00 zł
 9. Raty: 0%
  3 549,00 zł
 10. Raty: 0%
  3 099,00 zł
 11. Raty: 0%
  4 299,00 zł
 12. Kup na raty
  429,00 zł 449,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 449,00 zł
 13. Raty: 0%
  4 039,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę