Przyczepki rowerowe

Przyczepki rowerowe

Rodzinne przejażdżki rowerowe to doskonała okazja do tego, aby miło spędzić czas ze swoimi dziećmi, a także wspólnie odkryć masę ciekawych miejsc. Oczywiście warto zadbać, by cała podróż okazała się nie tylko wygodna, ale również bezpieczna. W przypadku małych dzieci przydatna będzie przyczepka rowerowa. W naszym sklepie występuje ona w wielu odmianach, zróżnicowanych pod względem kluczowych parametrów i sposobu wykonania. Dzięki temu bez problemu znajdziesz to, na czym Ci zależy.

Jak wybrać dobre przyczepki rowerowe?

 

Bezpieczeństwo, wygoda i maksymalny komfort - tym właśnie warto kierować się podczas analizy katalogu produktowego. Przyczepka do roweru musi bowiem stanowić odpowiednią ochronę dla dziecka. Nie tylko przed wypadnięciem, ale też przed wpływem czynników zewnętrznych, związanych z panującymi warunkami pogodowymi i specyfiką trasy, po której jedzie rodzic. Wózki rowerowe zabezpieczają więc przed wybojami, korzeniami, opadami deszczu bądź śniegu, a także piekącym słońcem.

To jednak nie wszystko. Przyczepka rowerowa dla dzieci powinna zapewniać również wysoki komfort przebywania w środku. W naszym sklepie znajdziesz więc produkty wyróżniające się specjalnie dostosowanym, wygodnym wnętrzem, dzięki któremu dziecko nie męczy się podczas jazdy.

Przyczepa rowerowa - na jakie parametry zwrócić uwagę?

 

Obszerny, zróżnicowany katalog produktowy zdecydowanie ułatwia ostateczny wybór. W naszym sklepie znajdziesz modele, które spełnią Twoje wymagania. Zróżnicowane są one między innymi pod względem wielkości i ładowności. Oferowana jest zarówno przyczepka do roweru jednoosobowa, jak i dwuosobowa. W zależności od konstrukcji, ładowność wózków wynieść może nawet 45 kg, dzięki czemu w środku mogą znaleźć się nie tylko najmłodsze dzieci.

Wnętrza przyczepek przygotowywane są w taki sposób, aby młodzi pasażerowie mieli wystarczająco miejsca na to, aby wygodnie się rozłożyć. Dzięki temu nawet długa podróż okaże się znacznie przyjemniejsza.

Wózek rowerowy, poza siedziskiem, składa się również z zestawu kół występujących w różnych rozmiarach. Warto zwrócić na nie uwagę i dostosować swój wybór do specyfiki tras, które pokonywane są najczęściej. To jednak nie wszystko! Oferowane przez nas wózki są bowiem także kompatybilne z różnymi zestawami do konwersji. Co to oznacza? Żeby przyczepka rowerowa dla dziecka może sprawdzić się także podczas joggingu, spacerów, a nawet w trakcie jazdy na nartach. Wystarczy ją odpowiednio zmodyfikować.

Wykonanie przyczep rowerowych

 

Wysoki komfort jazdy zapewniają nie tylko dobrze dobrane parametry techniczne, ale też dołączone wyposażenie i użyte materiały, które sprawiają, że przyczepa do roweru stanie się inwestycją na bardzo długi czas. Bez względu na intensywność jej użytkowania.

Czego warto szukać w tego typu wózkach? Przydatny jest między innymi mechanizm regulacji kąta siedzenia, a także funkcja składania całości, dzięki której przyczepka dla dzieci może być przewożona na przykład w bagażniku samochodowym. Dobrej jakości sprzęty są ponadto wyposażone w duże okna z siatką lub folią chroniącą przed promieniami UV, poduszki i zagłówki, regulowane zawieszenie wpływające na wygodę jazdy, pasy bezpieczeństwa oraz schowki.

Tak przygotowana przyczepka do roweru dla dziecka zdecydowanie ułatwi każdą podróż, na dowolnej trasie. Zwłaszcza że proponowane przez nas konstrukcje powstają z bardzo mocnych, wytrzymałych materiałów. Niegroźne im uszkodzenia mechaniczne, ani różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy zmienne temperatury.

Wszystko to sprawia, że przyczepki staną się nieodłącznym elementem wyposażenia podczas każdej rodzinnej wyprawy. Dzięki nim Twoje dziecko będzie odbywało podróż w najlepszych możliwych warunkach. Wysoki komfort jazdy sprawi, że nie odczuje jej trudów. Zwłaszcza że przyczepy dostępne w katalogu wyróżniają się rozbudowanymi, niezwykle przydatnymi mechanizmami regulacji, a także funkcjami, za sprawą których błyskawicznie dostosujesz układ wózka. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Filtruj / Sortuj
 1. 679,90 zł 543,92 zł
 2. Kup na raty
  3 799,90 zł 3 039,92 zł
 3. Kup na raty
  2 889,00 zł 2 311,20 zł
 4. Kup na raty
  1 799,90 zł 1 399,00 zł
 5. Kup na raty
  4 599,90 zł 3 679,92 zł
 6. Kup na raty
  129,90 zł 103,92 zł
 7. Raty: 0%
  3 499,90 zł
 8. Raty: 0%
  319,90 zł
 9. Raty: 0%
  439,90 zł
 10. Raty: 0%
  559,90 zł
 11. Raty: 0%
  239,90 zł
 12. Raty: 0%
  399,90 zł
 13. Raty: 0%
  249,90 zł
 14. Kup na raty
  6 099,00 zł 5 791,00 zł
 15. Raty: 0%
  1 799,90 zł
 16. Raty: 0%
  2 159,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę