Rowery dziecięce 20 cali (110-135 cm)

Rowery dziecięce 20 cali (110-135 cm)

Rowery 20 cali – czym się wyróżniają?


Rowery dziecięce 20-calowe to sprzęt przeznaczony dla dzieci w przedziale wzrostowym od ok. 110 do 120 cm. Przypada to zazwyczaj na 5-7 rok życia. Taki rower dziecięcy dedykowany jest zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom, którzy potrafią już jeździć i zapoznawane były z jednośladami od najmłodszych lat. Rowery 20-calowe będą doskonałym sprzętem do wspólnych wycieczek z rodzicami, ale też do przejażdżek ze znajomymi i przyjaciółmi. Rower dziecięcy 20 cali to wariant, którego mechanizmy doskonale przystosowane są do jazdy po różnego rodzaju drogach, także tych, uczęszczanych na co dzień przez dorosłych.

Sprzedawcy oferują często bogaty wybór rowerów 20 cali, nierzadko też w bardzo atrakcyjnych cenach. Aby jednak użytkowanie pojazdu było bezpieczne, a sprzęt był sprawny przez długi okres, kluczowa jest marka i jakość wykonania. Dla Twojej pociechy wybraliśmy najlepsze i uznane modele topowych producentów. Dostępne warianty są doskonale przystosowane do potrzeb i anatomii dziecka, a materiał ramy roweru, jak i innych części to elementy najwyższej jakości.

Jakie cechy charakterystyczne mają rowery 20 cali?


Rower z kołami 20" to sprzęt, który wyróżnia się wieloma różnymi udogodnieniami, których najczęściej mniejsze modele jeszcze nie posiadają. Dostępne warianty bywają już wyposażone w amortyzatory sprężynowe i hamulce tarczowe, a także przerzutki, które można zmieniać przy kierownicy. W przypadku dziecka, które jeździ na rowerze od dawna, to źródło dodatkowej rozrywki i czerpanie jeszcze większej przyjemności z jazdy. Aluminiowa lub stalowa rama oraz jej solidne połączenie z innymi elementami zapewniają bezpieczeństwo i stabilność sprzętu nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Dziecko, które korzysta z roweru od dawna, z pewnością doceni też większe koła i wygodę jazdy. Lekka i zwrotna kierownica oraz łatwiejsze osiągnięcie szybkości z pewnością będą źródłem prawdziwej frajdy dla Twojej pociechy. Rower dziecięcy 20 cali to również sprzęt bardzo zbliżony swoją konstrukcją do jednośladów dla osób dorosłych. Taki model dostarczy więc dziecku nie tylko dobrej zabawy, ale też umożliwi rozwój pasji i zamiłowania do aktywności ruchowej i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rower 20 cali dla dziewczynki – jaki wybrać?


Rower dla dziewczynki 20 cali powinien wyróżniać się nie tylko dobrą jakością i solidnością konstrukcji, ale też ciekawą kolorystyką. Dzieci ogromną wagę przywiązują do aspektów wizualnych, dlatego przed zakupem dowiedz się, jaki byłby wymarzony kolor lub model roweru dla Twojego dziecka. Dostępne warianty to szeroki wybór oryginalnych rowerów w odcieniach różu preferowanego zazwyczaj przez dziewczynki i modeli w innych subtelnych kolorach.

Nie bez znaczenia będzie tu również rama. Wybieraj spośród modeli, w których przekrok znajduje się niżej. Dziecko łatwiej będzie zarówno wsiadać na rower, jak i z niego zsiadać. Dzieci często też mają przy sobie różne osobiste skarby. Jest tak szczególnie w przypadku dziewczynek. Zastanów się więc nad wyborem modelu z eleganckim koszyczkiem przymocowanym do kierownicy. Dzięki niemu dziewczynka będzie mogła tam włożyć zabawkę czy torebkę, co dodatkowo nie będzie jej rozpraszać podczas jazdy.

Jaki rower 20 cali dla chłopca kupić?


Nie tylko dorośli zwracają uwagę na takie aspekty jak firma, jakość, stylistyka czy marka. Często mają też tak już kilkuletni chłopcy, którzy w gronie kolegów lubią porównywać swoje rowery. Dostępne warianty to bogaty wybór rowerów nie tylko w różnych kolorach, ale też z wieloma udogodnieniami. Chłopcy podobnie jak dziewczynki zwracają uwagę na wygląd czy kolor. Przejrzyj dostępne warianty i wybierz taki, który będzie w preferowanym lub ulubionym kolorze chłopca.

Chłopiec z pewnością ucieszy się, gdy rower będzie miał przerzutki i solidne koła, które umożliwią mu aktywne spędzanie czasu nawet na bardzo wymagających trasach. Dzieci w tym wieku często wybierają jazdę po nierównościach, dlatego rower 20 cali dla chłopca powinien być wykonany solidnie i charakteryzować się wysoką jakością wykonania. Tanie okazje nie będą tu dobrym pomysłem.

Czym kierować się kupując rowery dziecięce?


Rowery 20 cali przeznaczone są dla dzieci o wzroście powyżej 110 cm oraz poniżej 120 cm. Pamiętaj jednak, że są to parametry orientacyjne. Przed zakupem roweru zmierz długość nóg dziecka od podłoża do kroku. Na tej wysokości powinno znajdować się siodełko. Dziecko siedząc na nim, powinno palcami swobodnie dotykać podłoża po obu stronach roweru. Ważne też, aby podczas pedałowania nie uderzało kolanami w kierownicę lub ręce.

Jeżeli zależy Ci na zakupie dobrego roweru, nie sugeruj się ceną, a materiałami zastosowanymi w danym sprzęcie. Nie bez znaczenia jest też znana marka, ceniona wśród użytkowników podobnych modeli rowerów. Solidna musi być nie tylko rama, ale też inne elementy, takie jak hamulce czy przerzutki. Zapewni to dziecku bezproblemową, komfortową i bezpieczną jazdę, a Tobie gwarancję zadowolenia pociechy i jazdę na sprzęcie o odpowiednich parametrach. Dostępne warianty rowerów to modele nietuzinkowe i takie, które z powodzeniem posłużą przez długi czas.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
Strona
na stronę
Filtruj / Sortuj
 1. Raty: 0%
  2 299,00 zł
 2. Kup na raty
  1 199,00 zł 1 019,15 zł
 3. Raty: 0%
  3 399,00 zł
 4. Kup na raty
  1 599,00 zł 1 443,58 zł
 5. Kup na raty
  1 549,00 zł 1 398,56 zł
 6. Raty: 0%
  1 599,00 zł
 7. Raty: 0%
  2 799,00 zł
  Ocena:
  80%
 8. Raty: 0%
  2 349,00 zł
 9. Kup na raty
  2 999,00 zł 2 199,00 zł
 10. Kup na raty
  2 499,00 zł 2 360,82 zł
 11. Raty: 0%
  1 299,00 zł
 12. Raty: 0%
  2 299,00 zł
 13. Raty: 0%
  3 799,00 zł
 14. Raty: 0%
  2 519,00 zł
 15. Raty: 0%
  1 299,00 zł
 16. Raty: 0%
  1 299,00 zł
 17. Kup na raty
  2 799,00 zł 2 466,17 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Strona
na stronę