Rowery elektryczne Cargo

Rowery elektryczne Cargo

Rowery elektryczne stanowią bardzo popularną grupę jednośladów wybieranych przez użytkowników. To za sprawą ich funkcjonalności, a także niezwykłej wygody podróżowania, którą zapewniają niezależnie od długości trasy czy podłoża. Już od kilku sezonów rowery elektryczne przeżywają prawdziwy rozkwit. Osoby starsze, młodzież, kobiety, mężczyźni - wszyscy uwielbiają nimi jeździć. Tym bardziej, że można wybrać jednoślad, który wyjedzie na różne trasy i będzie zapewniał wysoki poziom wygody, a także przyczepności niezależnie od podłoża.

Dodatkowo będzie wzmocniony o napęd elektryczny. Zupełnie inną grupę stanowią rowery elektryczne cargo. To maszyny będące doskonałym środkiem transportu, nie tylko dla cyklisty, ale także dla towarów.

Rowery elektryczne - dlaczego tak bardzo zyskały na popularności?

Rowery elektryczne już kilka sezonów temu zaczęły zyskiwać na popularności. Użytkownicy podczas jazdy niewątpliwie kładą nacisk na wygodę, a z pewnością rowery elektryczne takie są. To jednoślady, które można kupić w dość dobrej cenie. Wykonane z bardzo dobrej jakości podzespołów, o świetnych parametrach technicznych, a także wyposażone w nowej generacji silniki, które są w stanie posłużyć przez długi czas.

E-bike są to rowery, które doskonale sprawdzają się przede wszystkim do jazdy rekreacyjnej oraz po bardziej wymagających trasach. Ogromną radość z ich korzystania odczuwają osoby także starsze, którym ułatwiają przemieszczanie się. Rowery elektryczne są rewelacyjnym środkiem transportu i alternatywą dojazdów komunikacją miejską czy samochodem do pracy i szkoły.

Czym wyróżnia się rower elektryczny cargo?

Rowery elektryczne wyglądem nie odbiegają znacząco od standardowego jednośladu. Jednak zagłębiając się w jego poszczególne podzespoły na pierwszy rzut oka wyłania się silnik elektryczny oraz akumulator. Za ich sprawą możliwe jest wsparcie cyklisty podczas jazdy. To właśnie silnik zastępuje pedałowanie. Ze względu na ograniczenia prędkości, które nakładają przepisy rower elektryczny może osiągnąć prędkość maksymalną do 25 kilometrów na godzinę. Chociaż ten jednoślad jest przystosowany do osiągania większych prędkości to jednak nałożona na rower blokada ją zmniejsza.

Warto podkreślić, że oferty poszczególnych producentów są niezwykle bogate w rowery elektryczne, które dedykowane są dla kobiet, mężczyzn. To jednoślady różnego typu, między innymi trekkingowe, MTB, crossowe czy gravelowe. To wszystko sprawia, że każdy pasjonat dwóch kółek może wybrać odpowiedni model, który z łatwością przebędzie różnego typu trasy. Rower elektryczny to rozwiązanie nie tylko stylowe, ale także niezwykle ekologiczne.

Rowery elektryczne cargo - stylowe i funkcjonalne

Zupełnie odmienną grupę stanowią rowery elektryczne Cargo są one inaczej nazywane jednośladami towarowymi, które są doskonale przystosowane do możliwości transportowych przedmiotów, posiadających nawet duże gabaryty. Rower Cargo występuje w ofercie różnych producentów między innymi Ecobike, Urvis. To jedne z najpopularniejszych i wiodących marek, które posiadają w swojej ofercie dobrej jakości elektryczne Cargo.

Oczywiście nie można zapomnieć o producencie Winora, który od wielu lat produkuje na światowy rynek cenione rowery elektryczne. W jego bogatym asortymencie też znajdują się rowery elektryczne Cargo Winora o modelu F.U.B. 2w, który został wyposażony w świetnej jakości podzespoły pochodzące od producenta Shimano czy Schwalbe. Rama tej maszyny jest mocna i wykonana ze stali. Moc silnika wynosi 250 W, przy czym posiada również bardzo solidny akumulator Bosch power pack 500. Hamulce tarczowe hydrauliczne, świetnej geometria, dobrej jakości kola i klamkomentki wpływają na komfort podróżowania i bezawaryjność tego roweru.

Akumulator został umieszczony na ramie, dzięki czemu bardzo wygodnie podróżuje się tym rowerem. Rower elektryczny cargo dedykowany jest specjalnie dla osób, którym zależy na jakości powietrza, a także dbałości o środowisko.

Rower cargo elektryczny - zadbaj o środowisko

Rowery tego typu są doskonałą alternatywą dla komunikacji miejskiej czy transportu drogowego oraz własnego samochodu. Dzięki niemu można w wygodny sposób nie tylko płynnie przemieścić się po mieście, ale także przetransportować różnego typu produkty, przedmioty, nawet o dużych gabarytach. Dzięki zawansowanej technologii napędu elektrycznego, które doskonale radzą sobie nawet na dłuższych trasach i podczas większego obciążenia.

Wydajny akumulator oraz silnik pozwalają na swobodną jazdę bez najmniejszego zmęczenia. Warto podkreślić, że rowery elektryczne Cargo występują w różnych fasonach, odmiennych konfiguracjach, a także funkcjonalnościach. To jednoślady, które wyposażone są w różne akcesoria dodatkowe ułatwiające przemieszczanie. Warto wymienić między innymi oświetlenie led, które zwiększa bezpieczeństwo podczas podróżowania szczególnie po zmroku, błotniki, kosze, dzwonek. To wszystko sprawia, że cyklista może czuć się naprawdę pewnie za kierownicą i bezpiecznie podróżować, a dodatkowo nie martwić się o środowisko.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Filtruj / Sortuj
 1. Raty: 0%
  Rower elektryczny Cargo Trek Fetch+ 2
  25 999,00 zł
  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa
 2. Raty: 0%
  Rower elektryczny Cargo Trek Fetch+ 4
  36 399,00 zł
  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa
 3. Raty: 0%
  Rower elektryczny Cargo Creme HAPPY WAGON 5s 2023
  18 699,00 zł
  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa
 4. Raty: 0%
  Rower elektryczny Cargo Cannondale Cargowagen Neo 1
  26 199,00 zł
 5. Raty: 0%
  Rower elektryczny Cargo Cannondale Wonderwagen Neo 1
  36 499,00 zł
 6. Raty: 0%
  Rower elektryczny Cargo Cannondale Wonderwagen Neo 2
  31 999,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę