Korzystaj z Kartą Klienta Sprint!

Ładuję...Decydując się na zakupy w naszym sklepie stacjonarnym, mogą Państwo wziąć udział w promocji Karta Klienta Sprint. Po wydaniu 1 000,-PLN możecie otrzymać czarną Kartę Klienta Sprint uprawniającą do rabatu 5% na nasz asortyment. Posiadając kartę w kolorze czarnym i po zrobieniu zakupów na kwotę minimum 10 000,-PLN przysługuje Wam karta w kolorze srebrnym, dzięki której wartość przyszłych zakupów będzie pomniejszona o 7%. Posiadając kartę w kolorze srebrnym i po zrobieniu zakupów na łączną kwotę przekraczającą 15 000,-PLN otrzymacie prestiżową złotą Kartę Klienta Sprint, dzięki której wartość przyszłych zakupów będzie pomniejszana o 10%.
Warunkiem otrzymania Karty Klienta jest wypełnienie i podpisanie Formularza Zgłoszeniowego.

Korzyści płynące z posiadania Karty Klienta Sprint:
- rabat zgodna z wartością karty na zakupy artykułów sportowych (rowery, części rowerowe, akcesoria rowerowe)
- rabat zgodna z wartością karty na zakupy odzieży rowerowej, obuwia oraz kasków
- rabat zgodna z wartością karty na usługi serwisowe
- otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji na temat promocji, wyprzedaży


Warunkiem otrzymywania rabatów jest okazanie Karty Klienta Sprint. Karta SPRINT jest kartą imienną i może z niej korzystać WYŁĄCZNIE jej właściciel. Pracownik może poprosić o dokument potwierdzający tożsamość osoby okazującej kartę.


*Rabaty w ramach Karty Klienta Sprint nie sumują się z innymi rabatami i nie dotyczą towarów i usług objętych promocją lub wyprzedażą. Rabaty nie dotyczą produktów Garmin, niektórych produktów Shimano, oraz rowerów elektrycznych i wszystkich trenażerów.

*Karta uprawnia do rabatu tylko w sklepie stacjonarnym.