Zapięcia do roweru

Zapięcia do roweru

Rowery niestety często stają się łakomymi kąskami dla różnych złodziejów, którzy szukają okazji do tego, aby ukraść wartościowy sprzęt. Żeby uchronić się przed utratą dwukołowca, warto zadbać o użycie odpowiedniego zabezpieczenia. Naturalnym wyborem będzie, rzecz jasna, zapięcie do roweru.  Powinno ono zostać dobrane do specyfiki pojazdu, jak również stopnia ochrony i miejsc, w których będzie wykorzystywane najczęściej. Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu stanie się to znacznie łatwiejsze.

Skuteczne zabezpieczenie roweru – jakie zapięcie wybrać?

 

Dokładna analiza specyfikacji techniczne pozwoli wybrać zapięcie rowerowe, które spełni wszystkie kluczowe kryteria. Pod uwagę należy wziąć między innymi jego długość, sposób zamknięcie, jak również rodzaj użytego materiału. Musi on wykazywać nie tylko odporność na przecięcie bądź uszkodzenie, ale też na wpływ czynników zewnętrznych. Mowa tu między innymi o wilgoci, promieniowaniu słonecznym i skrajnych temperaturach. Wszystko po to, aby zapięcie do roweru było przydatne przez cały czas jego użytkowania.

Produkty dostępne w naszym sklepie gwarantują skuteczną ochronę pod każdym możliwym względem. Co istotne, występują one w wielu odmianach, dlatego z łatwością znajdziesz zapięcie dopasowane do swojego dwukołowca. Bez względu na jego specyfikę.

Zapięcia rowerowe - rodzaje

 

Bezwzględnie najważniejszą kwestią podczas wyboru zabezpieczenia będzie jego rodzaj. W ofercie znajduje się bowiem wiele bardzo zróżnicowanych produktów, które sprawdzają się w konkretnych warunkach. Do modeli standardowych należy zapięcie linkowe, wyróżniające się sporą elastycznością i długością. Dzięki temu z powodzeniem obejmie ono więcej niż jeden rower. Doskonale sprawdza się w rowerowniach, garażach, a także podczas przytwierdzania dwukołowców do stojaków rowerowych, znajdujących się na przykład przed sklepami.

Sporą popularnością się również łańcuchowe zabezpieczenia rowerowe, zwłaszcza wśród właścicieli drogich pojazdów. Dzięki swojej budowie praktycznie niemożliwe jest ich łatwe przerwanie. Dlatego właśnie jest korzystać z nich w miejscach opuszczonych, w których nie przeważnie nie znajduje się wiele osób. Takie warunki sprzyjają złodziejowi, który ma czas, by działać. Jeśli jednak będzie musiał zmagać się z grubym łańcuchem, wcale mu to nie pomoże. Takie zabezpieczenie rowerowe jest co prawda dość ciężkie, jednak zapewnia maksymalną ochronę.

Niezwykle trudne do przecięcia są też sztywne zapięcia wykonane ze stali hartowanej. Stanowią one prawdziwą zaporę nie do przejścia. W ofercie naszego sklepu znaleźć można ponadto silikonowe zapięcia do rowerów, które warto używać w miejscach uczęszczanych przez tłumy ludzi, jak również modele z plecionej stali z rdzeniem z włókna. Jak widać, wybór jest bardzo szeroki.

Zabezpieczenie do roweru z solidnym zapięciem

 

Wpływ na skuteczność ochrony dwukołowca ma też rodzaj zamka, w którym umieszczany jest kluczyk. Musi być wykonany z solidnych materiałów, tak aby nie dało się go uszkodzić lub otworzyć innymi sposobami. Zabezpieczenie do roweru z solidnym zamkiem będzie nie do sforsowania.

W naszym sklepie znajdują się zapięcia dodatkowo wzmacniane, a także na kod. Wszystko po to, by złodziejowi nie pomogło nawet zdobycie kluczyka. W grę wchodzą bowiem dwa poziomy zabezpieczeń. Dzięki temu zyskujesz pewność, że spotkasz rower tam, gdzie go zostawiłeś.

Blokady rowerowe najlepszych producentów

 

Każde zabezpieczenie powinno uniemożliwić złodziejowi jego uszkodzenie bądź otwarcie. Gwarancję tak rozumianej ochrony zapewniają wyroby uznanych producentów, cieszących się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie.

Zapewniamy dostęp do zabezpieczeń wykonanych ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, a także posiadających sprawdzone mechanizmy zamknięcia. Co równie istotne, dostępne oferta jest bardzo zróżnicowana, co zdecydowanie ułatwia znalezienie zapięcia, które okaże się zgodne z wszystkimi Twoimi wymaganiami i potrzebami.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Filtruj / Sortuj
 1. 285,00 zł 99,90 zł
 2. Kup na raty
  239,00 zł 191,20 zł
 3. Kup na raty
  129,90 zł 103,92 zł
 4. Kup na raty
  319,00 zł 255,20 zł
 5. Kup na raty
  179,00 zł 143,20 zł
 6. Kup na raty
  619,00 zł 495,20 zł
 7. Kup na raty
  Zapięcie Surelock Protector 1 DT Giant
  199,00 zł 159,20 zł
 8. Kup na raty
  129,00 zł 103,20 zł
 9. 89,00 zł 69,00 zł
 10. Kup na raty
  239,90 zł 203,92 zł
 11. Kup na raty
  219,00 zł 186,15 zł
 12. Kup na raty
  210,00 zł 159,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę