2 799,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%
Kod: Rower dziecięcy NS Bikes Clash 20 2022

Rower dziecięcy NS Bikes Clash 20 2022

Ocena:
80% of 100
2 799,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 19-25.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 21.06-02.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Rower dziecięcy NS Bikes Clash 20 2022

  Dla małych rowerzystów pełnych energii NS Bikes stworzył rower dziecięcy Clash 20. To maszyna na 20-calowych kołach z zacięciem dirtowym, która ma za zadanie umożliwić doskonalenie techniki jazdy i zagwarantować maksimum świetnej zabawy.

  Oparto go na dostosowanej do dziecięcych potrzeb i wymiarów aluminiowej ramie. Połączono ją z przednim, amortyzowanym widelcem SR Suntour XCT, który ułatwi pokonywanie nierówności i przeszkód, a dzięki zastosowaniu w nim miękkiej sprężyny dostrojono go do wagi dzieci. Od strony napędowej, w rowerze zastosowano układ 1x7 pozwalający na dobór przełożenia w czasie jazdy przy pomocy manetki obrotowej Shimano Revoshift, która steruje tylną przerzutką Shimano Tourney. Na kołach założono opony Kenda Small Block 2,1”, które umożliwią poruszanie się po zróżnicowanych nawierzchniach. Dla zwiększenia siły hamowania, z przodu zastosowano hamulec tarczowy Tektro, a z tyłu klasyczny v-brake.

  Clash 20 jest pełnym stylu i charakteru rowerem dziecięcym. To maszyna zapewniająca frajdę w czasie jazdy i podczas zabawy, która zapewni doznania również bardziej wymagającym małym rowerzystom, pozwalając im na doskonalenie sztuki jazdy na pierwszych singlach, czy pumptracku.