399,00 zł
469,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 469,00 zł
Kup na raty TANIEJ
Kod: WFKICKRCABLE

Adapter Wahoo KICKR Direct Connect

399,00 zł
469,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 469,00 zł
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Adapter Wahoo KICKR Direct Connect

  Bezpośrednie połączenie, bez opóźnień

  Adapter Wahoo KICKR Direct Connect to innowacyjne rozwiązanie, które eliminuje wszelkie opóźnienia w połączeniu między Twoim rowerem a symulacją wirtualnej rzeczywistości. Dzięki bezpośredniemu, stabilnemu i szybkiemu połączeniu możesz cieszyć się płynnym i precyzyjnym treningiem.

  Światło na nową jakość

  Ten adapter oferuje niespotykaną jakość połączenia, dzięki czemu odczujesz każdy pedał. Bez względu na teren czy warunki treningowe, połączenie Direct Connect gwarantuje, że Twoja wirtualna jazda na rowerze będzie realistyczna i niezawodna.

  Łatwa instalacja, maksymalna wydajność

  Adapter Wahoo KICKR Direct Connect cechuje się prostą instalacją. Po podłączeniu zapewnia on stabilne i niezawodne połączenie między Twoim rowerem a aplikacją treningową. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują doskonałej jakości połączenia i płynności treningu.

  Precyzyjne wyniki, bez kompromisów

  Dzięki temu adapterowi uzyskasz dokładne pomiary mocy i inne istotne dane treningowe. Połączenie Direct Connect umożliwia precyzyjne śledzenie postępów, dając Ci pełną kontrolę nad każdym etapem treningu.

  Specyfikacja

  • Stałe, niezakłócone połączenie przewodowe KICKR V5 bezpośrednio z komputerem lub modemem/routerem
  • Wystarczy podpiąć - nie trzeba instalować żadnych sterowników
  • Kompatybilne aplikacje: Sufferfest, TrainerRoad, Fulgaz, RGT, Wahoo Fitness, Bkool (Marzec 2021), Zwift (Drugi kwartał 2021)
  • Urządzenie nie wymaga dodatkowego zasilania
  • Wszystkie nowe modele trenażerów serii KICKR będą kompatybilne z KICKR DIRECT CONNECT
  Inni klienci oglądali również