13,20 zł
22,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,00 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: Dętka dziecięca Specialized Standard wentyl samochodowy Schrader

Dętka dziecięca Specialized Standard wentyl samochodowy Schrader

13,20 zł
22,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 03-07.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 05-14.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 05-14.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Dętka dziecięca Specialized Standard wentyl samochodowy Schrader

  Idealna do rowerów dziecięcych

  Ta dętka została stworzona z myślą o rowerach dziecięcych, zapewniając im doskonałą trwałość i wydajność. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko preferuje jazdę po asfalcie czy szutrze, dętka Specialized Standard z wentylem Schrader dostarczy niezawodności na każdym kroku.

  Wentyl samochodowy dla wygody

  Wentyl samochodowy Schrader to rozwiązanie, które ułatwia pompowanie dętki. Dzięki temu możesz szybko i wygodnie dostosować ciśnienie w oponie rowerowej Twojego dziecka. To szczególnie ważne, aby zapewnić właściwą trakcję i komfort podczas jazdy.

  Bezpieczna podróż dla Twojego malucha

  Twoje dziecko zasługuje na najlepsze. Dętka dziecięca Specialized Standard z wentylem Schrader to gwarancja, że podróż na rowerze będzie bezpieczna i przyjemna. Odpowiednie ciśnienie w oponie wpływa na stabilność roweru, a co za tym idzie, na pewniejszą i komfortową jazdę.

  Szczegóły produktu

  Najmłodsi kolarze chcą po prostu jeździć wszędzie, gdzie ich oczy poniosą. A najczęściej niosą ich na kamienie, pomiędzy kolczyste krzaki i w inne miejsca, z których wyjeżdża się zwykle z przebita dętką. Na szczęście mamy w ofercie Schrader Valve Youth - mocne dętki dla młodych kolarzy, które wytrzymają długotrwałą, intensywną eksploatację. Produkowane są w procesie formowania, zapewniającym stałą grubość gumy, równomierne toczenie oraz długą żywotność.

  • Warstwa dopasowana tak, by zapewnić stałą grubość dętki jest warunkiem najwyższej jakości.
  Inni klienci oglądali również