780,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: Kamizelka Assos Mille GTS Spring Fall Vest C2
XSSMLXLXXLXXLT (szerokie)
Klatka piersiowa88 - 91 cm92 - 95 cm96 - 100 cm101 - 106 cm107 - 113 cm114 - 121 cm122 - 129 cm

Kamizelka Assos Mille GTS Spring Fall Vest C2

780,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 06-10.10 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-3 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 10-16.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 11-18.10 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Kamizelka Assos Mille GTS Spring Fall Vest C2

  Nie daj się zaskoczyć zmianom pogody podczas treningu z nową kamizelką rowerową Assos Mille GTS Spring Fall Vest C2. To wysokiej jakości, wielozadaniowy element kolarskiej garderoby, który pomoże dopasować strój do zmiennych warunków w każdej, nawet nieoczekiwanej sytuacji.


  Zapewnia ona ochronę przed wiatrem dzięki przedniemu panelowi wykonanemu z membrany AIRBLOCK. Osłania ona w pełni przed zimnymi, przeszywającymi podmuchami powietrza, a także zabezpiecza przed wodą.

  Dla doskonałych właściwości utrzymania odpowiedniej temperatury tylną część wykonano z siatki VENTAMESH, dzięki której nie jest blokowane odprowadzanie potu i zapewniono z nią świetną wentylację. Pomaga w tym fakt, że jest ona rozciągliwa i dzięki temu przylega do ciała, i nie pozwala na wpadanie zimnego powietrza do środka.


  Zastosowanie rozciągliwej siatki pozwoliło pozbyć się dodatkowych gumek w rękawach, co jeszcze bardziej zwiększa kompaktowość kamizelki i zmniejsza jej masę, przez co zawsze wygodnie zabierzesz ją ze sobą w tylnej kieszonce stroju i użyjesz kiedy zajdzie potrzeba.


  Kamizelka Assos Mille GTS Spring Fall Vest C2 to niezbędny element wyposażenia w trakcie jesiennych i wiosennych treningów na rowerze. Możesz mieć ją zawsze przy sobie, żeby zareagować na zmieniające się warunki i zapobiec wychładzaniu przez zrywający się wiatr, czy nieoczekiwane opady. Do tego nie krępuje ruchów, a wysokiej klasy właściwości oddychające i odprowadzania wilgoci sprawią, że nie musisz zmniejszać intensywności jazdy w celu zwiększenia komfortu cieplnego.