1 189,15 zł
1 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 399,00 zł
Ładuję...
Kup na raty TANIEJ
Kod: Kask rowerowy Fox Dropframe Pro MIPS
Rozmiar Obwód głowy (cm)
S 51 - 55
M 55 - 59
L 59 - 63

Kask rowerowy Fox Dropframe Pro MIPS

1 189,15 zł
1 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 19-24.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 24.04-06.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Kask rowerowy Fox Dropframe Pro MIPS

  Nowoczesna ochrona głowy z systemem MIPS

  Kask rowerowy Fox Dropframe Pro MIPS to zaawansowany model typu open-face, który oferuje pełną ochronę uszu oraz doskonałą wentylację. System MIPS, czyli Multiple Impact Protection System, stanowi o sile tego kasku, redukując siły rotacyjne podczas uderzenia w każdym kierunku. Jest to kluczowa cecha, która w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika, zmniejszając ryzyko urazu mózgu.

  Wygodne dopasowanie i zaawansowana wentylacja

  Model Dropframe Pro MIPS wyróżnia się nie tylko ochroną, ale również wygodą użytkowania, dzięki systemowi dopasowania BOA® oraz wygodnemu zapięciu Fidlock®. Pianka Varizorb EPS o dwóch gęstościach zapewnia dodatkową ochronę przez rozproszenie sił uderzenia na większym obszarze. Wydajne kanały wentylacyjne Big Bore, z 8 wlotami i 7 wylotami, zapewniają doskonałe chłodzenie, co jest niezmiernie ważne podczas intensywnych wypraw rowerowych.

  Funkcjonalność i praktyczne rozwiązania

  Fox Dropframe Pro MIPS spełnia wymagania normy NTA-8776, co potwierdza jego wysoką jakość i bezpieczeństwo. Regulowany w 3 pozycjach daszek umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb, a nieruchoma pozycja daszku efektywnie kieruje powietrze do wlotów. Antybakteryjna wyściółka, którą można wyjąć i wyprać, gwarantuje świeżość na dłużej. W zestawie znajdują się dodatkowe poduszki, które pozwalają na idealne dopasowanie kasku, oraz mocowanie na kamerę GoPro, co jest przydatną opcją dla rowerzystów chcących rejestrować swoje trasy.

  Szczegóły produktu

  Kask rowerowy FOX Dropframe to model typu open-face chroniący uszy oraz posiadający świetną wentylację. Wyjątkowo lekki i bardzo wygodny, model Dropframe przeznaczony jest dla tych riderów, którzy szukają dobrej ochrony, połączonej ze świetnym dopasowaniem.

  • System MIPS (Multiple Impact Protection System) – udowodniona skuteczność w redukowaniu wpływu sił rotacyjnych, niezależnie od kąta uderzenia. System MIPS absorbuje i przekierowuje energię uderzenia, zapobiegając jej oddziaływaniu na mózg
  • Pianka Varizorb EPS o dwóch gęstościach zapewnia zwiększoną ochronę głowy poprzez rozpraszanie sił uderzenia na większej powierzchni
  • System dopasowania BOA® wspierający dopasowanie i bezpieczeństwo kasku
  • Wygodne i szybkie zapięcie Fidlock®
  • Spełnia wymagania normy NTA-8776
  • Wydajne kanały wentylacyjne Big Bore: 8 wlotów i 7 wylotów zapewnia doskonałą wentylację i odprowadzanie wilgoci
  • Nieruchoma pozycja daszku pozwala na wydajne skierowanie powietrza do rozbudowanych wlotów powietrza
  • Regulowany w 3 pozycjach daszek
  • Wyjmowania, nadająca się do prania wyściółka o właściwościach antybakteryjnych – pochłania wilgoć i zapewnia świeżość
  • W zestawie dodatkowe poduszki pozwalające na idealne dopasowanie kasku oraz mocowanie na kamerę GoPro