139,00 zł
Kup na RATY 0%
Kod: Komin Assos Winter Neck Protector

Komin Assos Winter Neck Protector

139,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 17-19.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 19-29.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Komin Assos Winter Neck Protector

  Ciepło i ochrona w jednym

  Komin Assos Winter Neck Protector to nieodłączny element garderoby każdego rowerzysty, który ceni sobie komfort, ochronę i wysoką jakość podczas jazdy w zimowe dni. Zapewnia doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem, a jednocześnie zachowuje swobodę ruchu podczas jazdy.

  Innowacyjne materiały zapewniające komfort

  Zastosowanie wysokiej jakości, innowacyjnych materiałów w produkcji tego komina gwarantuje optymalną wentylację, odprowadzanie wilgoci oraz regulację temperatury. Niezależnie od warunków atmosferycznych, utrzymuje on optymalne ciepło wokół szyi.

  Elastyczność i uniwersalność

  Dzięki elastycznym właściwościom materiału, komin doskonale przylega do szyi, zapewniając ochronę przed przenikaniem zimna. Jego uniwersalny rozmiar i dopasowanie umożliwiają wygodne użytkowanie dla każdego rowerzysty.

  Funkcjonalność na każdym etapie jazdy

  Zarówno podczas długich tras, jak i krótkich przejażdżek, komin Assos Winter Neck Protector zapewnia ochronę szyi, ogrzewając ją w najbardziej narażonych na chłód momentach.

  Inni klienci oglądali również