Kod: Komin Fox Defend

Komin Fox Defend

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 19-23.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23-31.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Komin Fox Defend

  Uniwersalny kompan na każdą pogodę

  Komin rowerowy to niezawodny element twojego wyposażenia na rowerze, który zapewnia ochronę przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Bez względu na chłód, wiatr, czy nawet lekkie opady, komin stanowi dodatkową warstwę izolacji. Dzięki swojej kompaktowej budowie, komin jest bardzo praktyczny. Możesz go łatwo schować w kieszeni, a gdy tylko zrobi się chłodniej lub wietrzniej, będzie gotowy do użycia.

  Komfort i wszechstronność

  Elastyczne materiały użyte do produkcji komina zapewniają swobodę ruchu i komfort podczas jazdy. Możesz go nosić jako ochronę szyi, twarzy, czy nawet w formie opaski na głowę, dostosowując go do swoich potrzeb.

  Ochrona przed warunkami atmosferycznymi

  Komin zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem, wiatrem, oraz promieniowaniem UV. Materiały o właściwościach izolacyjnych i oddychających chronią Twoją skórę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Komin rowerowy to nieodłączny element, który zapewnia ochronę i komfort podczas Twoich jazd. Dzięki jego wszechstronności i funkcjonalności, możesz cieszyć się jazdą w różnych warunkach, dbając jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo.

  Specyfikacja

  Komin Fox Defend Neck Gaiter sprawia, że będzie Ci ciepło i sucho na szlaku. To wszystko dzięki tkaninie Polartec®, która aktywnie reguluje temperaturę, gwarantując komfort w każdych warunkach.

  • Zaprojektowana tak, aby nie zsuwać się podczas zjazdów i nie przeszkadzać podczas intensywnego oddychania na podjazdach
  • Tkanina Polartec® aktywnie reguluje ciepło, zapewniając komfort cieplny i suchość
  • Elastyczna konstrukcja dopasowuje się do kształtu twarzy, zwiększając komfort użytkowania

  Materiał wykonania

  • 94 % poliester, 6 % elastan