210,00 zł
Ładuję...
Kup na RATY 0%
Kod: 49120-1800

Lampka przednia Specialized Stix Elite 2

210,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Zamów teraz - u Ciebie 27.06-01.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 01-09.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 01-09.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Lampka przednia Specialized Stix Elite 2

  Wydajna lampka Stix Elite sprawdza się w dzień i w nocy. W trybie mocnym ciągłym daje 100 lumenów silnego, strumieniowego światła, które poprowadzi Cię przez ciemność. Nic nie umknie Twojej uwagi. W dzień najważniejsze dla bezpiecznej jazdy jest bycie widocznym dla innych. W trybie mocnym migającym malutka lampka daje 200 lumenów, których inni użytkownicy drogi nie mogą przeoczyć. Czas pracy tylnej lampki Stix Elite wynosi, w zależności od trybu, do 112 godzin, a wtyczka USB umożliwia ładowanie bez użycia kabla.

   Jasność 12 do 200 lumenów.

   Sferyczne soczewki dają strumień światła widoczny również z boku. Dodatkowe diody LED z soczewkami Fresnela dają widoczność na boki.

   Czas pracy 2,5 do 112 godzin.

   Ładowanie przez port USB komputera lub ładowarkę telefonu (nie są wymagane żadne dodatkowe kable).

   Wszechstronne mocowanie na kierownicach o średnicy 22,2 mm do 35 mm.

   Sześć trybów: Ciągły mocny (100 lumenów), Ciągły słaby (38 lumenów), Power Surge (97 lumenów), Power Flash (200 lumenów), Disco Flash (63 lumenów), Eco Flash (12 lumenów).

   Czerwony/zielony wskaźnik naładowania baterii.

   Dodatkowe opcje mocowania dostępne oddzielnie.

  Inni klienci oglądali również