319,20 zł
399,00 zł
Ładuję...

Lampka rowerowa przednia Trek Commuter Comp R

319,20 zł
399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 29-31.03 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 31.03-06.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-11.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach
  Opis

  Trek Commuter Comp R to przednia lampka rowerowa o wyraźnym świetle, idealnym na miejskie dojazdy, wieczorne powroty i zaznaczenie swojej pozycji na drodze. Oferuje jasne oświetlenie i tryby odpowiednie do jazdy zarówno nocą, jak i w dzień.


  Wyposażono ją w system Kindbeam działający na zasadzie odcięcia wiązki światła, która nie oślepia nadjeżdżających z przeciwka i skupia ją na oświetlaniu drogi przed Tobą, co jest przydatne i doceniane w ruchu ulicznym. Zbalansowana barwa jest odpowiednia do pewnej jazdy nocą, a kilka trybów do wyboru pozwala na dostosowanie oświetlenia do każdej sytuacji.

   

  Tryby pracy:

  - wysoka moc 450 lm - czas pracy 1,5 godziny,

  - niska moc 200 lm - czas pracy 6 godzin,

  - tryb dzienny migotania 300 lm - czas pracy 12 godzin.


  Lampka jest ładowana przez przewód micro USB. Jest kompatybilna z systemem Blendr stworzonym do praktycznego mocowania na kaskach, czy wspornikach kierownicy. W zestawie dołączono elastyczny uchwyt Quick Connect+, który pozwala na montaż na każdej kierownicy o średnicy od 22,2 mm do 35 mm.


  Trek Commuter Comp R to uniwersalna lampka do jazdy po mieście, czy polnych drogach. Oferuje odpowiednią moc i jakość oświetlenia do zapewnienia bezpiecznego poruszania się w zróżnicowanych warunkach zarówno pod względem zaznaczenia pozycji w ruchu i oświetlenia trasy. Do tego praktyczne mocowania, które ułatwiają estetyczne zintegrowanie z rowerem i wydajny akumulator, który w miejskim wykorzystaniu wystarczy na wiele przejazdów i wyklucza potrzebę wymieniania baterii.

   

  Inni klienci oglądali również