63,66 zł
74,89 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: Nóżka centralna Atran Velo STYLO ADJUSTABLE E-BIKE 24"-28"

Nóżka centralna Atran Velo STYLO ADJUSTABLE E-BIKE 24"-28" regulowana, krótka śruba 25mm

63,66 zł
74,89 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 18-23.04 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-5 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 22-30.04 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 23.04-02.05 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Nóżka centralna Atran Velo STYLO ADJUSTABLE E-BIKE 24"-28" regulowana, krótka śruba 25mm

  Regulowana długość

  Nóżka centralna Atran Velo STYLO ADJUSTABLE E-BIKE to rozwiązanie, które pozwala dostosować długość do różnych rozmiarów kół (24"-28"). Dzięki tej elastyczności, możesz swobodnie korzystać z niej na różnych modelach rowerów elektrycznych.

  Solidna konstrukcja

  Solidna konstrukcja nóżki centralnej gwarantuje stabilne podparcie podczas postoju. Bezpieczeństwo parkowania Twojego e-roweru zostaje podniesione na nowy poziom.

  Łatwa regulacja

  Nóżka centralna Atran Velo STYLO ADJUSTABLE E-BIKE jest łatwa w regulacji, a dodatkowo wyposażona w krótką śrubę o długości 25 mm, co sprawia, że jest gotowa do montażu i bezpiecznego użytkowania.

  Wykonana z aluminium i stali nierdzewnej. Mocowana centralnie za mufą suportu. W zestawie krótka śruba 25mm. Antypoślizgowe wykończenie na dolnej powierzchni podpórki.

  Rozmiar: 24"-28”.
  Waga: 330 gram.

  Inni klienci oglądali również