63,66 zł
74,89 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 74,89 zł
Ładuję...
TANIEJ
Kod: Nóżka tylna Atran Velo STYLO DV E-BIKE 24"-28" 18mm zewnętrzna

Nóżka tylna Atran Velo STYLO DV E-BIKE 24"-28" regulowana 18mm zewnętrzna

63,66 zł
74,89 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 74,89 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 30.05-05.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-6 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 03-12.06 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Nóżka tylna Atran Velo STYLO DV E-BIKE 24"-28" regulowana 18mm zewnętrzna

  Stabilność na każdym postoju

  Nóżka tylna Atran Velo STYLO DV to niezbędny element wyposażenia dla Twojego roweru elektrycznego. Z regulacją od 24" do 28" oraz aluminiową konstrukcją zewnętrzną w kolorze czarnym, zapewnia ona stabilność na każdym postoju, eliminując ryzyko przewrócenia roweru.

  Łatwa regulacja i solidność

  Regulowana długość nóżki (18mm) umożliwia dopasowanie do różnych rodzajów rowerów elektrycznych, co sprawia, że jest to uniwersalne rozwiązanie dla wielu modeli. Solidna konstrukcja aluminiowa gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

  Estetyka i funkcjonalność

  Czarna kolorystyka nóżki tylniej Atran Velo STYLO DV wpisuje się w nowoczesny design rowerów elektrycznych, dodając im elegancji i stylu. To nie tylko praktyczny element, ale także estetyczny dodatek do Twojego e-bike'a.

  Bezpieczne postoje w każdych warunkach

  Nóżka tylna to kluczowy element dla bezpieczeństwa i wygody podczas postoju. Dzięki Atran Velo STYLO DV możesz cieszyć się stabilnością swojego roweru elektrycznego, niezależnie od miejsca, w którym zdecydujesz się zatrzymać.

  Dane techniczne

  Wykonana ze stopu aluminium. Montowana na oś tylnego koła na zewnątrz. Odległość między otworami do mocowania wynosi 18mm. Antypoślizgowe wykończenie na dolnej powierzchni podpórki.

  Rozmiar: 24"-28”.
  Waga: 325 gram.

  Inni klienci oglądali również