76,42 zł
89,90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,90 zł
TANIEJ
Kod: Nóżka tylna Atran Velo STYLO UNI REAR 24-28" uniwersalna

Nóżka tylna Atran Velo STYLO UNI REAR 24-28" regulowana uniwersalna

76,42 zł
89,90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,90 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 25-29.07 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 29.07-06.08 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Nóżka tylna Atran Velo STYLO UNI REAR 24-28" regulowana uniwersalna

  Uniwersalna nóżka, dostosowana do Twojego roweru

  Nóżka tylna Atran Velo STYLO UNI REAR to doskonałe rozwiązanie dla rowerów o średnicy kół od 24" do 28". Jej regulowana długość pozwala na idealne dopasowanie do różnych rodzajów rowerów, co sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego rowerzysty.

  Lekka i trwała konstrukcja

  Wykonana z aluminium nóżka tylna nie tylko jest lekka, co minimalizuje dodatkowe obciążenie roweru, ale także charakteryzuje się trwałością. Odporna na warunki atmosferyczne i obciążenia, gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

  Łatwa regulacja dla szybkiego dostosowania

  Regulacja długości nóżki jest prosta i intuicyjna, co sprawia, że dostosowanie jej do konkretnej sytuacji czy rodzaju terenu jest błyskawiczne. Nie musisz martwić się o stabilność roweru podczas postoju.

  Stabilność na każdym podłożu

  Nóżka tylna Atran Velo STYLO UNI REAR to gwarancja stabilności podczas postoju, niezależnie od podłoża. Bezpieczne i wygodne zatrzymywanie się to teraz kwestia prostego postawienia roweru na nóżce.

  Dane techniczne

  Podpórka rowerowa wykonana ze stopu aluminium. Łatwy montaż. Montowana do tylnego trójkąta ramy. Regulowana długość. Antypoślizgowe wykończenie na dolnej powierzchni podpórki.

  Rozmiar: 24"-28".
  Waga: 485 gram.

  Inni klienci oglądali również