1 299,00 zł
1 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 399,00 zł
Ładuję...
Kup na raty TANIEJ
Kod: WFBKTR7EU

Przystawka WAHOO KICKR Headwind

Ocena:
100% of 100
1 299,00 zł
1 399,00 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 399,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

 • Darmowa dostawa
  Zamów teraz - u Ciebie 25-27.06 Produkt z naszego magazynu wysyłamy szybciej! Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 2-4 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Zamów teraz - u Ciebie 27.06-05.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas. Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 27.06-05.07 Na ten model poczekasz dłużej, ale będzie warto! Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki). Czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
 • Weź leasing Oblicz koszty
 • Sprawdź dostępność w naszych salonach

  Opis
  Przystawka WAHOO KICKR Headwind

  Chcesz, żeby Twoje doświadczenie jazdy na rowerze w domu było jeszcze bardziej kompleksowe, niezapomniane i satysfakcjonujące? 
  Śmiało, wypróbuj Wahoo KICKR Headwind i odkryj kolejny poziom treningu na trenażerze! Przed nami pierwsza na świecie inteligentna przystawka, która dokładnie symuluje warunki na zewnątrz. 
  Wentylator z ukierunkowanym przepływem powietrza odzwierciedla kształt i pozycję Twojego ciała podczas jazdy. 
  Wahoo KICKR Headwind jest sterowany czujnikami, dzięki czemu reaguje natychmiast i zapewni Ci chłód i uczucie świeżości w zróżnicowanym tempie i warunkach treningowych. Moc wentylatora i strumień powietrza są zależne od Twojego tętna i prędkości. Inteligentny wentylator Wahoo KICKR Headwind aktualizuje się bezprzewodowo, jest kompatybilny z Bluetooth, ANT+ oraz smartfonami. Możesz dopasować ustawienie w aplikacji, na podstawie czujników tętna i prędkości oraz ręcznie - masz do wyboru 4 poziomy ustawień pracy. Specyfikacja techniczna: 
  • silnik: 240 V, 50/60 hz 
  • wymiary złożonego: 16x12x19" 
  • max. prędkość wentylatora 48 km/ h
  • łączność: Bluetooth, ANT +.
  • regulowana noga (2 pozycje)
  Inni klienci oglądali również