169,00 zł
Ładuję...

Rękawiczki rowerowe Specialized Grail WMN

169,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

Powiadom o dostępności
 • Zamów teraz - u Ciebie 10-14.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 14-20.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 15-22.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
 • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  Opis

  Opatentowany system wkładek, którego autorem jest Dr. Kyle Bickel M.D., zapewnia ergonomię damskich rękawic Grail, najlepsze możliwe dopasowanie i maksimum ochrony.

  Zostały naukowo przetestowane pod kątem redukcji drętwienia dłoni dzięki poprawie krążenia i równomiernemu rozłożeniu nacisku na tkankę miękką.

  Wewnętrzna strona ma żelowe wkładki Equalizer™ i wykonana jest z wytrzymałej skóry syntetycznej, a wierzch z oddychającej siateczki.

  Cechy: Wkładka Body Geometry Equalizer™, opracowana przez Dr Kyle'a Bickela M.D., wypełnia zagłębienia dłoni tworząc równą powierzchnię kontaktu z kierownicą.

  Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na krążenie krwi i zapobiega drętwieniu dłoni, mając ogromny wpływ na komfort jazdy.

  Minimalnie zwężony kształt daje pewne czucie kierownicy.

  Delikatna i wytrzymała skóra syntetyczna na wewnętrznej stronie dłoni.

  Elastyczna i wytrzymała siateczka na wierzchu dłoni, miękka i oddychająca.

  Absorbujący wilgoć materiał Microwipe™ na kciuku, idealny do ocierania potu.

  Rękawica bez zapięcia to łatwe zakładanie, komfort i swoboda ruchów.