1 499,00 zł
Ładuję...
Rower złożony w 100% Rower możemy dostarczyć gotowy do jazdy w 100% czyli złożony i wyregulowany, jak przy zakupie w sklepie stacjonarnym. Kup na RATY 0%

Rower BMX Mongoose Legion L100

1 499,00 zł
Produkt jest tymczasowo niedostępny.

Zapisz się na powiadomienie o dostępności, aby dostać informację, gdy produkt będzie znów dostępny.

  • Darmowa dostawa
    Zamów teraz - u Ciebie 07-09.02 Nasz magazyn wyśle produkt w ciągu ok. 1-2 dni roboczych od opłacenia zamówienia. Zamów teraz - u Ciebie 09-15.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas, czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych. Zamów teraz - u Ciebie 10-17.02 Produkt sprowadzamy z magazynu zewnętrznego (europejskiego) i wysyłamy natychmiast po dostawie do nas (Producent Trek wysyła do nas dostawy tylko w poniedziałki), czas realizacji w sezonie może się wydłużyć. Czas wysyłki liczony jest w dniach roboczych.
  • Masz firme? Oblicz VAT i wrzuć w koszty
  • Weź leasing Oblicz koszty
    Opis
    Jeden z najbardziej popularnych rowerów Mongoose® w którym rama chromowa - 4130 została stworzona ze stali Hi-Ten, tak samo jak sztywny i bardzo wytrzymały widelec. Wszystko razem powoduje, że jest to absolutny TOP wśród BMX na świecie! Połączenie przedniej zębatki o rozstawie 25T i tylnego drivera 9T daje idealne połączenie do zabawy na rowerze Mongoose®. Trzy częściowa korba wykonana ze stali cromo i długości ramion 175 w połączeniu z wysokiej klasy środkiem suportu daje niezwykłe możliwości do realizacji zadań na tym BMX. Tylne hamulce U-Brake działają bardzo dobrze w połączeniu z aluminiową obręczą która ma 36 otworów, a dodatkowo posiada podwójne zbrojenie obręczy! Oryginalny zestaw sztycy i siodła Mongoose® daje nam wysoki komfort wykończenia oraz bardzo wygodną jazdę. Idealny BMX, dla tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym modelem, charakteryzującego się wytrzymałością i świetnym stosunkiem ceny do jakości! Przez prawie 40 lat, marka Mongoose była obecna w takich kategoriach rowerowych jak: dirt, street, XC. Firma założona w 1974 roku w garażu w południowej Kalifornii. Zawsze charakteryzowała się agresywnymi produktami, które przesuwają granice tego, co może jeszcze zrobić rowerzysta. Mongoose jest marką, która produkuje trwałe rowery stworzone dla prawdziwych zawodników. Od czasu pierwszych wypuszczonych na rynek produktów do dziś dnia, rowery Mongoose wytrzymają skateparki, dirtowe hopy, strome zjazdy i karkołomne leśne szlaki.